• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Augsne

Mūsu interneta dārza veikalā jūs atradīsiet labāko pušu un dārza zemi. Nekavējoties apskatiet, cik plašu zemes veidu izvēli mēs varam piedāvāt visu veidu augiem!

Vai zinājāt, ka mēs piedāvājam arī augstas kvalitātes daudzfunkcionālu universālu zemi konkurētspējīgās cenās? Jūs varat pasūtīt pārbaudīto Target daudzfunkcionālo universālo zemi 5 litru vai 20 litru maisiņos, vai augstas kvalitātes Compo daudzfunkcionālo zemi 10 litru iepakojumos. Šai zemei ir laba caurlaidība, lielisks ūdens noturības spēks un bagātīgs humusa saturs, kas veicina ātru sakņu veidošanos un augu bagāto attīstību. Vai jūs interesē dārza dārzeņu un garšaugu audzēšana uz jūsu balkona? Apsveriet ieguldījumu izcilajā Compo BIO daudzfunkcionālajā zemē visiem mājas un dārza augiem vai BIO garšaugu un aromātisko augu zemē no tā paša piegādātāja. Vai nepieciešama profesionāla sēklu un stādiņu zeme? Nekas nestrādā labāk par speciāli tam izstrādātu maisījumu, vieglu un caurlaidīgu, atkal zīmētu ar uzticamu Compo zīmolu. Mūsu interneta dārza veikalā ir plašs zemes izvēle, kas pielāgota konkrētiem augu veidiem, ieskaitot Substral Papardes zemi, Target Zālienu augu zemi, Zielony Dom akmeņu priedes orhideju zemi ar mikorīzi vai Compo Premium kvalitātes bonsaju zemi. Šie maisījumi ir izstrādāti, lai atbilstu podiem augos attiecībā uz caurlaidību, pH un nepieciešamo uzturvielu saturu. Nepieciešams pieminēt drenāžas slāni, pirms stādāt savus augus. Jūs varat pasūtīt Izplestā māla agregātu - podu drenāžas slāni 1, 2 vai 8 kilogramu maisiņos. Vai meklējat inovatīvu dārza risinājumu? Apskatiet AquaGel, ultraefektīvu ūdens uzglabāšanas produktu, kas nodrošina optimālu augsnes caurlaidību, vienlaikus novēršot sakņu izžūšanu. Mūsu izvēlē ir arī augstas kvalitātes zemes konkrētiem dārza kultūru augiem, piemēram, rožu zeme, zilās ogas zeme, rododendru zeme vai Target zālienu zeme. Ja vēlaties izveidot bagātu augšanas augsni krūmiem, ņemiet vērā skābu dārza torfu ar pH 3,5-4 vai neutralizētu dārza torfu ar augstāku pH 5,0-6,5 no jau minētā Target zīmola. Kā var redzēt, mums tiešām ir viss, ko jūsu dārzs vajag.

Nekavējoties netaupiet laiku, izvairoties no meklēšanas vietējos dārzkopības centros, un pasūtiet augstas kvalitātes zemi par pieņemamām cenām ar piegādi uz mājām. Tas ir ātri, viegli un jums vairs nav jānes smagi maisi pašiem - iepirkšanās mūsu internetveikalā vienmēr ir prieks!

7.28