• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Dirvožemis

Mūsų internetinėje sodo parduotuvėje rasite geriausią puodų ir sodo dirvą. Pažvelkite, kokią platų dirvos tipų pasirinkimą galime pasiūlyti visų rūšių augalams!

Ar žinojote, kad mes taip pat siūlome aukštos kokybės universalų daugiafunkcinį dirvą konkurencingomis kainomis? Galite užsakyti išbandytą Target universalų dirvą 5 litrų arba 20 litrų maišuose arba aukštos kokybės Compo universalų dirvą 10 litrų paketuose. Ši dirva išsiskiria gera pralaidumu, puikiu vandens laikymo gebėjimu ir humuso turiniu, kurie skatina greitą šaknų vystymąsi ir gausų augalų augimą. Ar norite bandyti auginti daržoves ir žoleles savo balkone? Investuokite į puikų Compo BIO daugiafunkcinį dirvą visiems namų ir sodo augalams arba BIO žolių ir aromatinių augalų dirvą iš to paties tiekėjo. Ar jums reikia profesionalios sėjos ir sėjinukų dirvos? Nieko geriau nei specialiai tam sukurtas mišinys, lengvas ir pralaidus, vėl pasirašytas Compo prekės ženklu. Mūsų internetinėje sodo parduotuvėje taip pat yra plačus dirvų pasirinkimas, skirtas konkrečioms augalų rūšims, įskaitant Substral paparčių dirvą, Target žolinės augalų dirvą, Zielony Dom akmeninę pušų orchidų dirvą su mikorizomis arba aukštos kokybės bonsajų dirvą iš Compo. Šie mišiniai yra sukuriami atsižvelgiant į puodinių augalų specifinius poreikius, tarp jų pralaidumą, pH ir norimų maistinių medžiagų kiekį. Nepamirškite prieš persodinant augalus naudoti drenažo sluoksnį. Galite užsakyti išplėstinį molio agregatą - puodų drenažo sluoksnį 1, 2 arba 8 kg maišuose. Ar ieškote inovatyvios sodininkystės sprendimo? Patikrinkite AquaGel, ultraefektyvų vandens saugojimo produktą, užtikrinantį optimalų dirvos pralaidumą ir kartu neleidžiantį šaknims išdžiūti. Mūsų asortimente yra aukštos kokybės dirvos tam tikriems sodo kultūros augalams, tokie kaip rožių dirva, mėlynvynių dirva, rododendrų dirva arba Target žolynų dirva. Jei norite sukurti praturtinamą dirvą krūmams, apsvarstykite rūgštų sodininkystės tūrį su pH 3,5-4 arba neutralizuotą sodininkystės tūrį su didesniu pH 5,0-6,5 iš jau minėto Target prekės ženklo. Kaip matote, mes tikrai turime viską, ko jūsų sodui reikia.

Dažniau nebegaiškite laiko vietinėse sodo centrų paieškose ir užsisakykite aukštos kokybės dirvą už prieinamas kainas su pristatymu namo. Tai greita, paprasta ir nereikia nešti sunkių maišų patiems - apsipirkimas mūsų internetinėje parduotuvėje visada yra malonumas!

5.95
7.28