• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse
-10%

Sammalevastane muruväetis Florovit - 1 liiter -

Vana hind: 6.75
6.08
Säästad: 0.68 (10%)
Edendamine lõpeb 2021-10-20
Edendamine lõpeb
017534
In stock
+

Floroviti samblavastane väetis põhineb rauasulfaadi vesilahusel, mis võitleb ja takistab selle koleda sambliku kasvu. Esitatav tõhus ja tõhus mikrotoitainete väetis on mõeldud kasutamiseks mitmeaastastel muruplatsidel. Need preparaadi kasutamine võimaldab teil kasvatada kaunilt värvitud ja tihedat muru ilma samblaastudeta. Seda toodet saab kasutada hädaolukorras, kuna esimesed tulemused on nähtavad juba 48 tundi pärast pealekandmist. Muru taastab oma mahlase rohelise värvi ja paranenud toitumine viitab otseselt selle kvaliteedile.

Preparaat tuleb enne kasutamist vees lahustada. Lisage 160 ml toodet 10 liitrile veele. Nii valmistatud lahusest piisab 10 m 2 muru söötmiseks. Korrake protseduuri iga taimeroaasta jooksul 3–4 nädala jooksul, aprillist septembrini. Ärge kandke eriti päikesepaistelistel või tuulistel päevadel.

Lahuse valmistamise ajal vältige toote valamist betoonile, keraamikale ja kivile, kuna see võib põhjustada pruunid laigud. Pärast väetise mahavoolamist loputage pind veega.

Hind kehtib 1-liitrise pakendi kohta. Põhiteave toote kohta, kasutusjuhised ja kõlblikkusaeg on lisatud pakendiinfosse.