• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Palmi seemned

Kui soovite tuua oma kodule ja aiale veidi eksootilist ilu, kaaluge mõne palmiseemne lisamist oma kollektsiooni. Teil on võimalus valida mitme liigi vahel, tagades, et leiate endale sobiva valiku. Meie valikus on kvaliteetsed palmiseemned, nagu uhke Kuninglik Palm ja elegantne Washingtonia Filifera, mida tuntakse nende erakordse kvaliteedi ja tugeva idanemisvõime poolest. Olge kindel, et meie seemned pärinevad ainult usaldusväärsetelt tootjatelt.

Kuninglik Palm, mida tuntakse ka Kanari saarte datlipalmi nime all, õitseb kõige paremini potis ja päikesepaistelises ruumis. Suvekuudel saate selle isegi oma rõdul või terrassil näidata, kuid ärge unustage seda külma ilmaga kaitsta, et vältida külmumist. See vastupidav taim omab pika elueaga, kuigi see nõuab perioodilist ümberistutamist - noortele taimedele igal aastal ja vanematele igal 2-3 aastal. Potis kasvatades jõuab see tavaliselt vaid mõne meetri kõrgusele, kuid soojemates kliimades, maa sisse istutades, võib see kasvada kuni 40 meetri kõrguseks ja moodustada lopsaka, tiheda lehekrooni, mida kaunistavad kitsad lehed.

Sarnaselt trügib Washingtonia Filifera edukalt ainult pottides soojas ja hästi valgustatud interjööris, kuna meie kliima ei soosi selle optimaalset kasvu. See jõuab muljetavaldavate kõrgusteni mitme meetri kõrgusel, moodustades ventilaatorikujulised lehed õhukeste niitidega. Regulaarne ümberistutamine on vajalik selle tervise ja elujõulisuse säilitamiseks.

Neile, kes leiavad, et ühe liigi valimine on keeruline, soovitame uurida meie segatud palmiseemnekollektsiooni. See hoolikalt koostatud valik pakub võimalust tutvuda erinevate palmiliikidega, millest mõned võivad isegi teie ruumi kaunistada väikeste õisikutega, mis on kaunistatud tillukeste valgete, kollaste või kreemikate õitega. Olge teadlik, et kõik palmiliigid õitsevad kõige paremini pottides soojades ja hästi valgustatud keskkondades ning suvel võite neid julgelt õue asetada, et päikesekiiri nautida.

Uurige meie "Palmiseemned" kategooriat ja alustage teekonda omaenda troopilise oaasi kasvatamiseks. Muutke oma kodu ja aed nende võluvate botaaniliste imedega. Ostke kohe ja vaadake, kuidas palmiseemnete võlu saab teie enda ruumis elavaks.