• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse
-10%

Üldotstarbeline aiaväetis - Ogród-Start® - 5 kg -

Vana hind: 14.53
13.08
Säästad: 1.45 (10%)
Edendamine lõpeb 2021-10-18
Edendamine lõpeb
013244
In stock
+

See universaalne aiaväetis ettevõttelt Ogród-Start® sobib suurepäraselt kõigi aiataimede väetamiseks. Täielik, tasakaalustatud koostis ja madal kloriidisisaldus muudavad selle ideaalselt põllul ja kasvuhoonetes kasvavatele taimedele, samuti istikute varustamiseks. See toimib soodsalt taimedele, mis on tundlikud kloori suhtes, näiteks karusmarjad, punased sõstrad, vaarikad, maasikad, murakad, mustikad, luuviljalised puud, oad, kurk, paprika - paprika, sibul ja salat. See universaalne väetis sisaldab kõiki vajalikke makro- ja mikrotoitaineid, mis on vajalikud nõuetekohaseks kasvuks, rikkalikuks õitsemiseks ja rikkalike põllukultuuride tootmiseks.

Esitatav universaalne väetis toidab taimi terviklikult. See on saadaval hõlpsasti kasutatava granulaadi kujul, mida peate levitama ainult ilmselgelt mullast. Seda võib sööta köögiviljadele, ürtidele, õistaimedele, viljapuudele, väikestele puuvilja- ja ilutaimedele - nii okaspuudele kui lehtpuudele. Seda saab rakendada enne emise või seemiku istutamist või juba olemasolevatele kultuuridele. Regulaarne viljastamine - meie soovitus on 3 protseduuri taimestikuperioodil, mis kestab märtsist augustini - parima tulemuse.

Pakend sisaldab 5 kg Ogród-Start®-i universaalset aiaväetist , parimad kuupäevad ja üksikasjalikke kasutusjuhendeid.

Rakendusmeetod:
Üheaastased taimed: levitage kogu ettevalmistatud väetiseannus eelnevalt ettevalmistatud mulla pinnale enne külvamist või istutamist ja segage see hoolikalt labida või reha pinnase ülemise kihiga. Kui peaksite pöörduma pealmise kastmise poole, vältige väetise pihustamist märgadele taimedele. Mitmeaastased taimed: Levitage ettenähtud väetiseannust kevadel maapinnale ühtlaselt, eelistatavalt ühe ringina. Köögiviljad: 5-16 kg 100 m2 kohta sõltuvalt kultuuri tüübist. Ilutaimed (tulbid, nartsissid, krüsanteemid, aed-iirikud): 10–14 kg 100 m2 kohta. Viljapuud enne puuviljade, maasikate, vaarikate kandmist: 10-12 kg 100 m2 kohta. Väikesed puuviljad, marjad, sõstrad, karusmarjad: 9-10 kg 100 m2 kohta. Muruplatsid: värskelt rajatud 6–8 kg 100 m2 kohta, pikaajalised 3-4 kg 100 m2 kohta.