• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Rezerves daļas un piederumi

Atklājiet labāko smidzinātāju rezerves daļu un piederumu izvēli mūsu tiešsaistes dārzkopības veikalā. Šie būtiskie priekšmeti ir izstrādāti, lai ātri atrisinātu jebkādas problēmas un uzlabotu jūsu aprīkojuma funkcionalitāti. Meklējat augstākās kvalitātes par draudzīgām cenām? Iepazīstieties ar mūsu izcilo rezerves daļu klāstu, kur pieejamība satiekas ar izcilību!

Mūsu plašajā sortimentā ir dažādi smidzinātāju sprauslas, piemēram, DEF-01 un DEF-06 āmura smidzinātāju sprauslas, kas ir ideāli piemērotas mēslojumu un augsnes augu aizsardzības līdzekļu lietošanai. HC-02 dobas konusa sprausla nodrošina precīzu fungicīdu un insekticīdu pārklājumu, savukārt UF-02 vienmērīgas izplatīšanas sprausla ir paredzēta tiem, kas meklē augstākās veiktspējas. Neaizmirstiet par standarta AG-01 sprauslu un EF-04 plakano ventilatora sprauslu, kas ir ideāli piemērotas vienmērīgai lietošanai vējainos apstākļos. Ietaupiet naudu, izvēloties pilnu sprauslu komplektu Kwazar “Orion”, “Neptun”, “Gaja”, “Róża” un “Słonecznik” smidzinātājiem. Iepazīstieties arī ar mūsu citām rezerves daļām un piederumiem, tostarp neaizstājamo sarkano pirkstu sietiņu filtru Kwazar 50 smidzinātājiem, kas pieejams par īpašu cenu. Vai jums nepieciešama smidzinātāja šļūtene, jauna lances rokturis, locīšanas gals vai drošības vārsts? Atrast tos visus ērti mūsu veikalā. Aprīkojiet sevi ar “Neptun” smidzinātāja remonta un konservācijas komplektu, kā arī ar citiem Kwazar modeļu remonta komplektiem, lai būtu gatavi jebkurai situācijai. Uzlabojiet savu smidzinātāja efektivitāti vai sasniedziet augstākus kokus un platākus krūmus ar mūsu garajām smidzinātāja lancēm, kas pieejamas teleskopiskos modeļos ar garumiem 1,2 m, 3 m un 5 m, vai izvēlieties no mūsu 5 un 3 sprauslu smidzinātāju joslas dažādiem modeļiem.

Izvēlieties izcilu kvalitāti un iepērcieties mūsu tiešsaistes veikalā. Mēs piedāvājam plašu smidzinātāju rezerves daļu, remonta komplektu un piederumu klāstu par katram pieejamām cenām. Izbaudiet bezmaksas piegādes uz mājām ērtības ar jūsu pirkumiem. Pārbaudiet šo iespēju, veiciet pasūtījumu un pieredzējiet uzlabotu darba komfortu!