• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Rezerves daļas un piederumi

Mūsu veikalā jūs atradīsit oriģinālās smidzinātāju rezerves daļas un piederumus. Tie palīdzēs jums nekavējoties novērst visas problēmas un uzlabot jūsu ierīču funkcionalitāti. Vai meklējat augstākās kvalitātes cenu par pieņemamām cenām? Vienkārši apskatiet mūsu piedāvājumu: jums nav jāmaksā daudz par pirmās klases rezerves daļām!

Mēs piedāvājam plašu smidzinātāju sprauslu izvēli. Mēs iesakām DEF-01 vai DEF-06 pretgaisa smidzinātāja sprauslu visiem tiem, kas ar saviem spiediena smidzinātājiem vēlas uzklāt mēslojumu un uz augsnes uzklātus augu aizsardzības līdzekļus. Dobās konusa HC-02 sprausla ļauj precīzi un rūpīgi pārklāt augus ar fungicīdiem un insekticīdiem. UF-02 vienmērīgas sadales sprausla ir mūsu priekšlikums prasīgiem klientiem. Nevajadzētu nepamanīt arī standarta AG-01 sprauslu un plakano ventilatora EF-04 sprauslu, kas ļauj vienmērīgi sadalīt šķidrumu pat vējainā laikā. Vai vēlaties ietaupīt naudu? Pasūtiet pilnu Kwazar sprauslu komplektu “Orion”, “Neptun”, “Gaja”, “Róża”, “Słonecznik” smidzinātājiem! Sīkāk apskatiet arī citas rezerves daļas un piederumus. Sarkano uzacu acu filtrs Kwazar 50 smidzinātājiem - detaļa, kas absolūti nepieciešama jūsu smidzinātāja pareizai darbībai - mūsu veikalā ir pieejams par izdevīgu cenu. Nemeklējiet vairs, ja jums nepieciešama arī smidzinātāja šļūtene, jauns smidzinātāja virpu rokturis, šarnīrveida gals vai drošības vārsts! Pasūtiet šos produktus ērti mūsu veikalā! Esiet gatavs visiem gadījumiem un savā grozā pievienojiet pilnu “Neptun” smidzinātāju remonta un konservēšanas komplektu (mums ir pieejami remonta komplekti arī citiem Kwazar smidzinātāju modeļiem)! Neviena kļūme vai nepareiza darbība vairs neradīs draudus jums. No otras puses, ja jūs domājat, kā palielināt smidzinātāja efektivitāti, vai jums ir nepieciešams izsmidzināt augstos kokus un platos krūmus, jūs varētu labi izmantot garu smidzinātāja virpu, piemēram, teleskopisko 1,2 m, 3 m un 5 m gariem modeļiem vai 5 sprauslu un 3 sprauslu smidzinātāju stieņiem “Orion”, “Neptun”, “Róża” un “Słonecznik” smidzinātājiem.

Izvēlieties izcilu kvalitāti un iegādājieties mūsu tiešsaistes veikalā. Mēs piedāvājam smidzinātāju rezerves daļas, remonta komplektus un piederumus par cenām, kas pieejamas visiem. Iespējams, ka tos iegādāsit arī ar bezmaksas piegādi mājās. Pārbaudiet šo iespēju, iesniedziet pasūtījumu un izbaudiet vēl labāku darba komfortu!

O veida gredzens spiediena smidzinātāja rokturim - 16 x 2 mm - Kwazar - -10%
2.33 2.59
Akcijabeidzas
Trapecveida O-gredzens spiediena smidzinātājiem - Kwazar - -10%
3.36 3.74
Akcijabeidzas
-10%
5.29 5.88
Akcijabeidzas
-10%
5.40 6.00
Akcijabeidzas
-10%
5.40 6.00
Akcijabeidzas
-10%
5.40 6.00
Akcijabeidzas
-10%
5.40 6.00
Akcijabeidzas
-10%
5.40 6.00
Akcijabeidzas
-10%
5.40 6.00
Akcijabeidzas