• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Atsarginės dalys ir priedai

Atraskite geriausią purkštuvų atsarginių dalių ir priedų pasirinkimą mūsų internetinėje sodininkystės parduotuvėje. Šie būtini daiktai yra suprojektuoti greitai išspręsti bet kokias problemas ir pagerinti jūsų įrangos funkcionalumą. Ieškote aukščiausios kokybės už prieinamą kainą? Naršykite mūsų išskirtinį atsarginių dalių asortimentą, kuriame prieinamumas susitinka su puikumu!

Mūsų išsamus asortimentas apima įvairius purkštuvų antgalius, tokius kaip DEF-01 ir DEF-06 atsarginiai purkštuvų antgaliai, puikiai tinkantys trąšoms ir dirvožemio augalų apsaugos produktams taikyti. HC-02 tuščiaviduris konusinis antgalis užtikrina tikslią padengimą fungicidams ir insekticidams, tuo tarpu UF-02 tolygus pasiskirstymo antgalis skirtas tiems, kurie ieško aukščiausios klasės našumo. Nepraleiskite standartinio AG-01 antgalio ir plokščio EF-04 ventiliatoriaus antgalio, idealiai tinkančio tolygiam taikymui vėjuotomis sąlygomis. Sutaupykite pinigų pasirinkdami visą antgalių rinkinį Kwazar “Orion”, “Neptun”, “Gaja”, “Róża” ir “Słonecznik” purkštuvams. Taip pat išnagrinėkite kitas atsargines dalis ir priedus, įskaitant būtinąjį Raudoną pirštinės tinklinį filtrą Kwazar 50 purkštuvams, prieinamą specialia kaina. Reikia purkštuvų žarnos, naujos purkštuvo rankenos, sujungiamo antgalio arba saugos vožtuvo? Visus juos patogiai rasite mūsų parduotuvėje. Įsigykite “Neptun” purkštuvų remonto ir priežiūros rinkinį kartu su kitų Kwazar modelių remonto rinkiniais, kad būtumėte pasiruošę bet kokiai situacijai. Padidinkite savo purkštuvų efektyvumą arba pasiekite aukštesnius medžius ir platesnius krūmus su mūsų ilgaisiais purkštuvų kotais, prieinamais teleskopinėse 1,2 m, 3 m ir 5 m ilgio versijose, arba pasirinkite iš mūsų 5 ir 3 antgalių purkštuvų juostų įvairiems modeliams.

Pasirinkite išskirtinę kokybę ir apsipirkite mūsų internetinėje parduotuvėje. Siūlome platų purkštuvų atsarginių dalių, remonto rinkinių ir priedų asortimentą už kiekvienam prieinamą kainą. Mėgaukitės patogumu, gaudami nemokamą pristatymą į namus su jūsų pirkimais. Patikrinkite šią galimybę, pateikite užsakymą ir patirkite pagerėjusį darbo komfortą!