• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Varuosad ja tarvikud

Avastage meie veebipõhises aianduskaupluses parim valik pihustite varuosi ja tarvikuid. Need olulised esemed on loodud probleemide kiireks lahendamiseks ja teie seadmete funktsionaalsuse parandamiseks. Otsite tipptasemel kvaliteeti soodsate hindadega? Tutvuge meie erakordse varuosade valikuga, kus taskukohasus kohtub suurepärasusega!

Meie laiaulatuslik valik hõlmab mitmesuguseid pihustidüüse, nagu DEF-01 ja DEF-06 alasiga pihustidüüsid, mis on ideaalsed väetiste ja mullas kasutatavate taimekaitsevahendite pealekandmiseks. HC-02 õõneskoonuse düüs pakub täpset katvust fungitsiididele ja insektitsiididele, samal ajal kui UF-02 ühtlase jaotusega düüs on mõeldud neile, kes otsivad tipptasemel jõudlust. Ärge jätke kasutamata AG-01 standarddüüsi ja EF-04 lameventilaatori düüsi, mis on ideaalsed ühtlaseks pealekandmiseks tuulistes tingimustes. Säästke raha, valides Kwazari “Orion”, “Neptun”, “Gaja”, “Róża” ja “Słonecznik” pihustite täieliku düüsikomplekti. Tutvuge ka meie teiste varuosade ja tarvikutega, sealhulgas hädavajaliku Punase sõrmkindla võrgufiltri Kwazari 50 pihustitele, mis on saadaval erihinnaga. Vajate pihustivoolikut, uut lansihoidikut, liigendotsikut või ohutusventiili? Leidke need kõik mugavalt meie poest. Varustage end “Neptun” pihusti remondi- ja säilituskomplektiga, samuti teiste Kwazari mudelite remondikomplektidega, et olla valmis igaks olukorraks. Parandage oma pihusti tõhusust või jõudke kõrgemate puude ja laiemate põõsasteni meie pikkade pihusti lanssidega, mis on saadaval teleskooppikendustega mudelites pikkusega 1,2 m, 3 m ja 5 m, või valige meie 5 ja 3 düüsiga pihustibalkid erinevatele mudelitele.

Valige suurepärane kvaliteet ja ostke meie veebipoest. Pakume laia valikut pihustite varuosi, remondikomplekte ja tarvikuid, mis on kõigile kättesaadavad mõistlike hindadega. Nautige oma ostude puhul tasuta kojuvedu. Kontrollige seda võimalust, esitage tellimus ja kogege paremat töömugavust!