• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

BIO universalus trąšas - Compo® - 750 g -

11.43
004054
Turime sandelyje
+

BIO universalus trąšas, pagamintas žinomo „Compo®“ prekės ženklo, buvo sukurtas siekiant patenkinti visų augalų mitybos poreikius: dekoratyvinių rūšių, daržovių, mažų vaisių ir vaismedžių. Jį galima gauti granuliuota forma, kuri leidžia lengvai pritaikyti. Dėl didelio avies vilnos kiekio ji gali būti naudojama ilgesnį laiką. Skaidulose, pagrindinėse pateikto produkto sudedamosiose dalyse, yra daug azoto, kalio ir fosforo. Jam suteiktas BIO sertifikatas, nes jį sudaro tik natūralūs komponentai. Jis gali būti saugiai naudojamas organinėse kultūrose.

Šis „Compo®“ BIO universalus trąšas naudingai veikia augalų būklę, padidina derlingumą ir pagerina jo kokybę, tačiau taip pat palaiko humuso susidarymą, kuris praturtina dirvą ir pagerina jo struktūrą.

Sudėtis: avies vilna, kiti gyvūninės kilmės produktai, augaliniai maisto produktų šalutiniai produktai; 5% N, 4% P (P 2 O 5 ), 6% K (K 2 O), 2,2% S, 0,4% Mg (MgO), 59% organinių medžiagų

Naudojimo instrukcijos: transliacija - supilkite reikiamą granulių dozę aplink augalus ir suardykite juos į dirvą; taip pat galite naudoti šias trąšas prieš pat sodindami naujus augalus; tręšimas vyksta kartą per sezoną, nuo kovo iki rugpjūčio.

Vienoje pakuotėje yra 750 g BIO universalaus trąšo su avies vilna. Išsami naudojimo instrukcija buvo atspausdinta ant pakuotės.

Taikyti nuo kovo iki rugpjūčio. 1 pilna sauja = maždaug 40 gramų. Nuo 50 iki 170 gramų 1 m2. Dozavimas priklauso nuo kultūros tipo.