• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Subkategorijos

Produktų filtrai

Kaina

Margenių sėklos

Turime įvairių rūšių margenių sėklų sandėlyje. Šis augalas žinomas dėl savo ryškių spalvingų lapų. Galite rinktis iš įvairių veislių, kiekviena unikali pagal savo lapų formą ir spalvą. Margenės gerai auga tiek žemėje, tiek puodeliuose. Nors pagal prigimtį tai daugiamečiai augalai, dažnai jie auginami kaip vienmečiai. Puikiai tinka dekoratyviniams išdėstymams viešose vietose. Be to, margenės suteikia spalvų sodams, gėlių lovelėms ir kraštovaizdžio elementams. Tiems, kurie mėgsta auginti augalus indeliuose, margenių sėklos gali būti naudojamos gražių augalų, kuriuos galima dėti ant balkonų ar terasų, auginimui.

Ypač rekomenduojame "Rokoko" veislės sėklas. Ši veislė teikia vidutinio aukščio augalus, kurie plačiai šakojasi, puošiami įvairiaspalviais ir sudėtingai sulankstytais lapais. Pasodinti betoniniuose puodeliuose, jie gali paversti miesto erdves vizualiais stebuklais.

Būkite užtikrinti, visos mūsų internetinėje parduotuvėje prieinamos margenių sėklos yra aukščiausios kokybės ir gaunamos tik iš patikimų tiekėjų.