• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Lambid ja taskulambid

Kust leida lampe ja tõrvikuid konkurentsivõimelise hinnaga? Otsige mitte kaugemal kui meie veebipõhine aiapood! Pakume laia valikut nii funktsionaalseid kui ka esteetiliselt meeldivaid mudeleid. Olgu te otsite bambusest tõrvikut või putukate zapperit, leiate selle siit parima hinnaga. Uurige meie kategooriat "Lambid ja Tõrvikud" kohe!

Miski ei ole häirivam kui pidev putukate sumin ja hammustamine õues toimuval koosviibimisel. Valmistuge grillhooajaks tellides BROS sääskede tõrjuva laterna või BROS putukate zapperi. Nende pehme valgus muudab teie õhtud terrassil veelgi meeldivamaks ja kaitseb samal ajal sääskede ja mustade kärbsede eest. Kas soovite oma aias troopilise saare õhkkonda? Meie seisev bambuse tõrvik aitab teil seda atmosfääri luua. Paigutage need oma lemmiklõõgastumiskohta ja nautige nende vilkuvaid leegi! Lisaks pakume vajalikke tarvikuid, nagu südamikud ja sääskede eemale tõukav Flamit lambi ja tõrviku õli.

Veendunud? Ärge oodake! Esitage oma tellimus ja kogege meie lampide, laternate ja tõrvikute kvaliteeti. Looge täiuslik meeleolu oma aiaõhtutele - ilma tüütava sääse suminata. Nautige märkimisväärseid kokkuhoidu tänu meie konkurentsivõimelistele hindadele, kasutage ära meie tasuta kohaletoimetamise võimalust ja nautige suve täiel rinnal!