• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Lempos ir deglai

Kur galite rasti lempas ir žibintus už konkurencingą kainą? Ieškokite ne toliau nei mūsų internetinėje sodo parduotuvėje! Siūlome platų tiek funkcinių, tiek estetiškai patrauklių modelių pasirinkimą. Ar ieškote bambuko degiklio ar vabzdžių žibinto, čia rasite jį geriausia kaina. Naršykite mūsų kategorijoje "Lempos ir Žibintai" dabar!

Nieko nėra labiau trikdo lauke šventės metu nei nuolatinis vabzdžių bzavimas ir įkandimai. Pasiruoškite grilio sezonui užsakydami BROS vabzdžių atbaidančią lempą ar BROS vabzdžių žibintą. Jų švelnus šviesos šaltinis padarys jūsų vakarus ant terasos dar malonesnius, kartu apsaugodamas nuo uodų ir musių. Norite tropinės salos atmosferos savo sode? Mūsų stovintis bambuko degiklis padės jums sukurti tokią aplinką. Pastatykite juos savo mėgstamiausioje poilsiavietėje ir mėgaukitės jų mirgėjimo liepsnomis! Be to, mes turime būtinus priedus, tokius kaip ugnies žvakes ir vabzdžių atbaidantį Flamit lempų ir žibintų aliejų.

Įtikinti? Nelaukite! Užsisakykite ir patirkite mūsų lempų, žibintų ir degiklių kokybę. Sukurkite tobulą nuotaiką jūsų vakarams sode – be erzinančio uodų bzavimo. Mėgaukitės didelėmis sutaupymais dėl mūsų konkurencingų kainų, pasinaudokite nemokama pristatymo galimybe ir mėgaukitės vasara!