Populaarne toode Seda toodet osteti viimati 5 tund tagasi.
  • 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kristalliline hädaväetis - Ziemovit® - 200 g -

5.68
013762
Laos
+

Ziemovit® kristalliline hädaväetis, mis on saadaval siin 200 g pakendites, on toode, mis on ette nähtud kõigi taimede täielikuks viljastamiseks, eriti nõrgenenud või blokeeritud kasvu perioodidel. Esitatav preparaat on mikrotoitainetega NPK täielik väetis. Suured lämmastiku-, fosfori- ja kaaliumiannused (vahekorras 20:20:20) pakuvad energiavabadele taimedele hädavajalikku energiat, stimuleerides tugevamate juurte ning uute lehtede ja võrsete arengut. Ziemovit® kristalliline hädaväetis parandab taimede seisundit vee ja termilise stressi ajal, varustades neid toitainetega ja parandades mineraalide imendumist.

Siin meie aiakaupluses pakutav toode on ette nähtud pinnase ja lehestiku pealekandmiseks pärast vees lahustumist. Seda võib kasutada põllul ja kasvuhoonetes kasvatatavate taimede täiendamiseks. See toob suurepäraseid tulemusi maasikate ja muude väikeste puuvilja-, viljapuuaia taimede ja õitsvate iluliikide kasvu ergutajana. Nende tulemuste nautimiseks on soovitatav järgida pakendile trükitud annustamisjuhiseid.

Üks pakend sisaldab 200 g Ziemovit® kristallilist avariiväetist.

Rakendamise viis ja aeg. Märtsist septembrini. Väetist võib kogu vegetatsiooniperioodi jooksul anda vesilahuse kujul. Vedeliku jootmiseks ettevalmistamiseks lahustage 1 tl 5 liitris vees (1 gramm 1 liitris vees). Seda väetist võib kasutada lehestikule või viljastamise teel nii mullakultuurides kui ka sellistele substraatidele nagu mineraalvill, kookoskiud jt. Lahuse kontsentratsioon ei tohiks ületada 0,5–0,6%, pool teelusikatäit (umbes 2,5 g) 5 liitri vee kohta. Viljastamise korral tuleks lahuse kontsentratsioon kohandada vastavalt taime toitumisvajadustele, selle sordile, seisundile ja arenguetapile.