• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sniegžydrių svogūnėliai, Chionodoxa

Sniegžydrių svogūnėliai, Chionodoxa, yra ypatingai vertingi svogūniniai augalai, kurie šviečia ankstyvą pavasario pradžią jūsų sode. Jie žydi labai anksti, kai dar nedaug spalvų pasiūlo sodas. Jie atrodo nuostabiai didelėmis grupėmis po be lapų medžių vainikais arba tiesiog ant žolės, siūlant ypatingai vaizdingą vaizdą. Norint atrasti unikalų ir žavingą pavasario vaizdą, pažiūrėkite į mūsų kategoriją "Sniegžydrių svogūnėliai" ir atraskite jų neįprastą grožį. Pasirinkite veisles, kurios pavasarį taps jūsų sodo pasididžiavimu.

Mūsų parduotuvėje pateikiame jums gražiausias ir patikrintas Sniegžydrių svogūnėlių veisles. Be labiai žinomo žydančio Sniegžydrio su didžiausiomis mėlynomis gėlėmis, galite pasiimti tikrus originalus rožinėmis ir baltomis spalvomis, tokias kaip Pink Giant ir Alba.

Šie žemi svogūniniai daugiametiai augalai su žvaigždės formos gėlėmis gerai auga saulėtose ir pusiau šešėlinėse vietose, drėgnoje, bet gerai nutekančioje dirvoje. Juos sodinkite rugsėjo pabaigoje ir spalio pradžioje. Gėlės gali pasirodyti jau vasario mėnesį, jei orai palankūs. Jie atsparūs šalčiui ir po žydėjimo iš jų nebereikia iškasti iš žemės.

Sniegžydrių svogūnėlių žiedynai puikiai veikia gėlių lovos priekyje, uolynuose ir tarp krūmų, kur jie gali laisvai daugintis. Šių gėlių kuprės nepalieka niekam abejingų dėl jų žavesio. Juos galima derinti su krokais, žibutėmis, eirinėmis arba panašiais svogūniniais augalais, ir jie puikiai atrodo vienspalvėse sodinukų kompozicijose su įvairių spalvų gėlėmis.

Mūsų parduotuvėje siūlome aukštos kokybės Sniegžydrių svogūnėlius. Jie yra sveiki ir energingi. Raginame jūsų pasirinkti puikias veisles, kurios jau pavasarį taps jūsų sodo puošmena. Pasiimkite šią galimybę, nesumokėkite pertekliaus. Įdėkite geriausios kokybės produktus į savo pirkinių krepšelį ir džiaukitės nemokamu pristatymu. Linkime jums sėkmingų pasirinkimų ir sėkmingo darbo sode!

-40%
2.19 3.64
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota
2.31 3.85
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota
-40%
2.44 4.07
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota
3.04 5.07
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota
-40%
98.28 163.80
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota