• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Sniedzīšu sīpoli, Chionodoxa

Sniedzīšu sīpoli, Chionodoxa, ir īpaši vērtīgi sīpolaugi, kas izgaismo pavasara sākumu jūsu dārzā. Tie zied ļoti agri, kad dārzā vēl nav daudz krāsu piedāvājuma. Tie izskatās fenomenāli lielās grupās zem lapu koku kronēm vai tieši uz zāles, piedāvājot izteiksmīgu ainavu. Lai atrastu unikālu un burtisku pavasara skatu, apskatieties mūsu Sniedzīšu sīpolu kategoriju un iegrimstat to neierastajā skaistumā. Izvēlieties šķirnes, kas pavasarī kļūs par jūsu dārza lepnumu.

Mūsu veikalā mēs piedāvājam jums skaistākās un pārbaudītākās Sniedzīšu sīpolu šķirnes. Papildus vispazīstamajam Spīdīgajam sniedzītim ar lielākajām zilajām ziediem, jūs varat iegādāties arī īstas oriģinālās šķirnes rozā un baltās krāsās, piemēram, Pink Giant un Alba.

Šie zemi sīpolaugi ar zvaigznīšu formas ziediem lieliski iztur saulainas un pusē ēnainas vietas, mitrā, bet labi caurlaidošā augsnē. Augus iestādiet septembra beigās un oktobra sākumā. Ziedi var parādīties jau februāra sākumā, ja laikapstākļi ir labvēlīgi. Tie ir salnizturīgi un neprasa izkraušanu no zemes pēc ziedēšanas.

Sniedzīšu sīpolu grupas lieliski darbojas priekšējās vietās puķu dobēs, akmeņu dārzos un starp krūmiem, kur tās var brīvi pavairoties. Šo ziedu blīvie paklāji nevienu neievēro ar savu pievilcību. Tos var apvienot ar krokusiem, pavasara ziediem, eirinēm vai līdzīgiem sīpolaugiem, lai radītu iespaidīgu priekšnesumu. Tie īpaši labi izskatās vienas šķirnes stādījumos ar dažādu krāsu izvēli.

Mūsu veikalā piedāvājam augstas kvalitātes Sniedzīšu sīpolus. Veseli un dzīvotspējīgi. Mēs aicinām jūs izvēlēties izcilas šķirnes, kas jau pavasarī kļūs par jūsu dārza lielisko detaļu. Izmantotiet iespēju, nepārmaksājiet. Pievienojiet labākās kvalitātes produktus savā grozu un izbaudiet bezmaksas piegādi. Novēlam jums veiksmīgas izvēles un prieku dārzniecībā!