Populaarne toode Seda toodet osteti viimati 3 tund tagasi.
  • 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Jääsalat - Great Lakes 118 - 1200 seemned - Lactuca sativa L.

Vana hind: 2.49
1.86
Säästad: 0.62 (25%)
Edendamine lõpeb 2020-02-29
Edendamine lõpeb
008952
In stock
+

Jäävati-salat "Lakesuca sativa" on tumeda rohelise, hilise pea salati sort, mis jõuab saagi küpsuseni umbes 80 päeva pärast emist. Regulaarsed, rikkad põllukultuurid on selle sordi kaubamärk. "Suur järvede 118" salat paistab silma suurepärase välimuse ja kõrge kvaliteediga. See toodab väga suuri pead, mis võivad kaaluda kuni 1–1,2 kg. Nad võtavad endale atraktiivse, ümmarguse kuju, tumerohelise värvi ja koosnevad tihedalt pakitud, kergelt kortsunud ja lainestatud lehtedest. Nad on krõbedad, mahlakad ja õrnad, kergelt magusa maitsega. See salat ei ole ainult maitsev, vaid sisaldab ka A- ja C-vitamiine, samuti B-vitamiine ja mitmeid mineraale.

Jäävati-salatit kasvatatakse nii otsese kui ka seemikute hulgast. Seemnete tootmine algab märtsi alguses kaanete all, kuid seemned külvatakse maapinnale hiljemalt aprillist juunini. Kui soovite, et värske salatipead oleks pidevalt varustatud, külvage seemned iga kahe kuni kolme nädala järel. Salat kasvab kõige paremini kergetes muldades, mis on rohkesti huumuses ja toitainetes ning on piisavalt niisked. Kasvatamine peaks toimuma 35-40 x 35-40 cm vahedega. Esimesed maitsvad ja krõbedad pead võib koristada juba juuni keskel.

Iga pakend sisaldab 1 g "Great Lakes 118" tumeda rohelise jääsala salati seemneid. Paketi teave sisaldab kasvavat juhendit ja külvamispäeva.

  • Kaal: 1 g
  • Kasutamine: otsene tarbimine
  • Saagiaeg: 80 päeva pärast külvamist kõige varem juuni keskel
  • Kasvu vorm: pead
  • Lehestik: tumerohelised, kergelt kortsus, lainelised lehed
  • Sait: kerge, humoorne, niiske toitainete sisaldav pinnas


Ligikaudu 1200 seemnet (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - on tegutsenud juba üle kümne aasta ja algusest peale oleme oma toodete kvaliteedi esmatähtsaks muutnud. Aastate jooksul oleme tarninud parima kvaliteediga kaupu kümnetele tuhandetele klientidele üle kogu maailma. Nende rahulolu tõestab, et oleme valinud õige tee.

Kõiki meie müüdavaid seemneid kontrollitakse mitmetasandilise kvaliteedikontrolliga ja ainult siis pakendatakse ja saadetakse hoolikalt. Meie toodetele on antud arvukalt sertifikaate ja need vastavad Euroopa Liidu kõrgeimatele standarditele. Meie töötajad on kogenud aednikud, kes vastavad teie igale küsimusele rohkem kui hea meelega.

Kust meie seemned pärinevad?

Kõik meie poes müüdavad seemned on pärit Euroopa Liidu parimatelt tootjatelt. Tänu pikaajalisele koostööle nendega suutsime välja töötada kõige sobivamad ladustamis- ja lähetustingimused, tagades, et saite alati värskeid ja hoolikalt testitud seemneid. Vahendajate väljajätmine kogu protsessist mitte ainult ei võimalda meil vältida vananenud seemnete saatmist, mis võisid ladu riiulil liiga pikalt lamada, vaid tagab ka parima kvaliteediga toodete jaoks kõige soodsama hinna.

Kvaliteedikontrolli protsess

Kõik meie seemned peavad läbima neljaetapilise kvaliteedikontrolli.

Esimene etapp algab tarnijate hoolika valimisega. Kui me jätkame oma põllukultuuride kontrollimist, ei välistata välistootjaid kvaliteedikontrolli protsessist. Taimi kontrollitakse nende arengu igas etapis: kui nad hakkavad kasvama, õitsema ja hakkavad vilja kandma (seemned). Selles etapis on kõige tähtsam tagada taimede nõuetekohane vahekaugus. Tänu sellele on võimalik tagada iga konkreetse liigi või sordi soovitud morfoloogilised omadused, nagu värv, kõrgus ja kuju.

Teine etapp koosneb üksikasjalikest kontrolltestidest laboritingimustes. Kvaliteetse personali kõrgeima kvaliteediga seadmete kasutamisel teevad meie tarnijad igal aastal üle 30 000 kvaliteedikontrolli. Meie nõuetele mittevastavate seemnete suhtes kehtivad tehnoloogilised rafineerimisprotsessid, sealhulgas kuivatamine, puhastamine, uuendamine ja testimine.

Kolmas etapp algab seemnete külvamisega valitud kontrollplokkidel. Nii saame väärtuslikku ja täpset teavet nende idanevuse kohta, mida tuleb säilitada asjakohasel tasemel. Samal ajal kontrollitakse iga liigi sordiehtsust.

Neljas etapp toimub meie ladudes ja see seisneb nende seemnete kõrvaldamises, mida on meie riiulitel liiga kaua ladustatud ja asendatud uute partiidega. Iga pakend on tembeldatud unikaalse partii numbriga ja ka külvikorraga.

Kõik neli kombinatsiooni võimaldavad meil kindlalt kinnitada, et tarnitavad seemned vastavad kõige kõrgematele standarditele ja on läbinud kõik nõutavad juhtimisetapid lendavate värvidega.

Auhinnad ja auhinnad

Meie müüdavad seemned on oma kvaliteedi poolest laialdaselt tunnustatud ja võitnud mitmeid auhindu. Meie seemned võitsid arvukalt kuldmedaleid ja nende kvaliteeti. Lillede maailm oli ka oma uuendusliku lähenemise eest.

Nende auhindade hulgas olid: TOP INNOVATSIOON (juuni 2015), GOLD MEDAL POZANANI RAHVUSVAHELISES FAIRIS (2015), TARBIJATE KVALITEEDI LEADER (2014), AASTA PÕLLUMAJANDUS (2014).

Lisaks on meil kaks aastat järjest saanud ka IDEAL BUSINESS sertifikaadi.

Idanemine

Me oleme pühendunud müüma ainult kõrgeima kvaliteediga seemneid. Arvestades igapäevaseid jõupingutusi, pange tähele, et taimed on elusorganismid ning nende idanevus ja kasv sõltuvad paljudest teguritest, nagu temperatuur, mullatüüp, niiskus ja nende kastmise sagedus, külvi aeg ja tingimused, kasutamine väetiste ja taimekaitsevahendite (pestitsiidid), samuti ilmastikutingimuste ja kliimatingimuste kohta. Pakume abi, jagades täpset ja ajakohast külvamist ja kasvavat teavet, kuid me ei saa vastutada nende taimede eest, mida ei kasvatatud antud liigi jaoks sobivates tingimustes.

Seotud tooted

-25%
3.43 4.57
Edendamine lõpeb
-25%
2.11 2.81
Edendamine lõpeb
-40%
3.36 5.61
Edendamine lõpeb
3.43 4.57
Edendamine lõpeb
-25%
2.05 2.73
Edendamine lõpeb
2.26 3.02
Edendamine lõpeb
-25%
3.70 4.94
Edendamine lõpeb
3.43 4.57
Edendamine lõpeb