• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Kalmistu pingid

Meie aiakaupluses on saadaval Poola tootja surnuaia ja kalmistu pingid. Neid on saadaval erinevates suurustes ja versioonides. Pakume kindlaid, vastupidavaid eraldiseisvaid kalmistupinke ja mulda paigaldatavaid mudeleid. Nende hulka kuuluvad volditavate istmete ja lisakarpidega funktsionaalsed mudelid. Allpool leiate kogu sortimendi - soovitame teil pilte sirvida.

Kõrgekvaliteediline kalmistupink suurendab teie lähedaste surnute haudade külastamise mugavust. Selleks, et selline mööbliese teeniks teid kaua ja usaldusväärselt, peab see olema valmistatud vastupidavast materjalist. Meie mudelid vastavad nendele nõuetele. Pakume UV-granulaadiga rikastatud PVC-st valmistatud pinke. See professionaalne segu tagab toote kõrge vastupidavuse ja vastupidavuse pidevalt muutuvatele ilmastikutingimustele, sealhulgas vihma, lume, külma ja muude ebasoodsate tegurite suhtes. Meie poes saadaval olevad pingid on värvitud pulbervärviga ja hoolikalt viimistletud. Lai valik suurusi ja tootemudeleid võimaldab teil teha ostu, mis vastab teie ootustele. Kui alleel pole piisavalt ruumi, valige kokkuklapitava istmega mudel, näiteks 50-sentimeetrine surnuaed, kalmistupink - soonikuga, pinnasesse kinnitatav - üheistmeline (saadaval ka 72 ja 83 cm versioonis). Teine mudel, mis teile võib tunduda huvitav, on 72 või 82 cm laiune surnuaed, surnuaia eraldiseisev sirgete rööpadega pink. Nagu näete, võite valida erinevate pinnasesse paigaldatud ja vabalt seisvate pinkide vahel. Meie poest on saadaval ka käepärased isekomplekteerimise tooted, näiteks 15-ribiline Self-montable surnuaed, surnuaia pink. See konkreetne mudel on varustatud nurkvardadega tugevdatud istmega ja horisontaalsete postidega toetatud keevitatud jalgadega, võimaldades tal taluda olulisi koormusi. Meie suurimad pingid tagavad veelgi suurema mugavuse. Surnuaed, surnuaia pink suure kasti ja seljatoega - palun arvestage, et kast on lukustatud võtmega - pole mitte ainult mugav puhke- ja peegelduskoht, vaid ka suurepärane puhastusainete ja peakivide hooldustarvikute hoidmisvõimalus. .

Kasutage meie tohutut valikut ja tellige taskukohase hinnaga kalmistupink koos tasuta kojutoomisega. Leidke ideaalselt teie vajadustele vastav mudel ja investeerige heasse, püsivasse kvaliteeti. Soovitame teil meie veebipoes sisseoste teha ja tellimusi teha!