• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Siidniidid

Siidniitide kategooria on kasutusele võetud, et saaksite soovitud toote kiiresti leida. Hoiatus: lai valik suurepäraseid tooteid ei muuda seda valikut lihtsamaks.

Siidniidid on ebatavaliselt tugevad ja vastupidavad. Need on valmistatud kolme keermega splaissist. Väärismaterjal võimaldab toota siledat, läikivat niiti. See on nihkekindel, nii et niit ei lõhesta. Samuti on vähe sassis ja sõlme kalduv. Siidniiti kasutatakse enamasti ehete valmistamisel. Pärlitest või atraktiivsetest kootud ja kootud toodetest kenasti paigutatud kaelakeede ja käevõrude jaoks pole paremat lahendust. Seda kasutatakse laialdaselt ka tikkimisel. Siidniidil on ka praktilisem külg. See toimib hästi kõigil juhtudel, kui vajate õhukest, libedat ja läikivat köitematerjali, mis on ühtlasi vastupidav. Võite seda kasutada ka köögis, kuna see on mahetoode. Siduge sellega röst või hunnik suppi maitserohelist. Siidikindlus võib aias olla kasulik ka okste sidumisel ja pugejate jaoks tugivõrkude loomisel. See on ilmastikukindel ja seetõttu korduvkasutatav. Siidniidid pakuvad hulgaliselt võimalusi. Vali ise!

Sirvige vabalt meie rikkalikku sortimenti ja valige tooteid, mis sobivad teie vajadustega. Tellige kõik vajalik mõne lihtsa sammuga ja saate oma paketi taskukohase hinnaga. Pakume rohkem kui kvaliteetseid tooteid - teie rahulolu!