• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Herneseemned

Kas otsite kõrgekvaliteedilisi herneste seemneid oma aiavajadusteks? Ärge otsige enam - olete jõudnud õigesse kohta! Tere tulemast meie veebipoodi, kus leiate parima herneste seemnete valiku. Meie "Herneste seemnete" kategoorias oleme kokku pannud erinevaid valikuid, sealhulgas seemned põhikultuuridele, kattekultuuridele ja rohelisele sõnnikule. Teil on võimalus valida erinevate tõestatud, kõrge saagikusega ja usaldusväärsete sortide vahel.

Kui otsite herne seemneid, mis taluvad ebasoodsaid ilmastikutingimusi ja haigusi, kaaluge meie Hubal herne sordi valimist. Üks selle silmapaistvaid omadusi on selle väike vastuvõtlikkus liblikõieliste taimede tavalistele seenhaigustele. See varajane ja kiiresti kasvav sort sobib peamiste saagi segude kasvatamiseks, rikastades loomasööta kergesti seeditava valguga. Kas tegelete ökoloogilise köögiviljakasvatusega? Tutvuge meie herne seemnete valikuga kattekultuuridele! Peluszka, meie kattekultuuride herne seeme, on majanduslik viis mulla kvaliteedi pikaajaliseks parandamiseks. Tänu võimele siduda mullas lämmastikku aitab herne seeme vähendada mineraalväetiste vajadust. Pärast künnise või ümberpööramist jätab see mulla suurepärasesse seisundisse, vaba umbrohust ja valmis uueks ja rikkalikuks saagiks.

Saate osta need mitmekülgsed herne seemned oma talu jaoks meilt konkurentsivõimelise hinnaga. Me garanteerime esmaklassilise seemnekvaliteedi ja kiire kohaletoimetamise - ärge unustage uurida tasuta saatmise võimalust! Meie veebiaia poes saate osta herneste seemneid suurtes kogustes, säästes raha ja tagades rikkalikud saagid. Tehke tellimus kohe ja nautige õitsva aia eeliseid!