• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Seenekorjaja tarvikud

Seenegurmaanide tarvikud" kategooriast leiate kõik, mida vajate seente korjamiseks metsas. Pakume esmaklassilisi tooteid, mis muudavad iga metsaretke turvaliseks ja mugavaks. Vaadake täna meie pakkumisi!

Insektide tõrjevahendid ei tohiks seenekorjaja varustusest puududa. Pakume laia valikut tõhusaid ja esmaklassilisi tõrjevahendeid. Tellige BROS Mosquito ja Tick Spray, mis on saadaval üllatavalt taskukohase hinnaga, või selle ekstra tugevat versiooni, MAX Mosquito ja Tick Spray. See ettevalmistus tagab pikaajalise toime ja on seetõttu ideaalne metsas uitamiseks. Kui kavatsete uurida alasid, kus võivad olla puugid, kaaluge erakordset riietespreidit, mis tõrjub ja tapab puugid. See toode tagab 100% efektiivsuse võitluses nende ohtlike ämblike vastu.

Teie rahulolu on meie peamine prioriteet ja seetõttu laiendame pidevalt oma valikut parimate insektide tõrjevahendite ja teiste kasulike seenekorjaja tarvikutega parimate hindadega. Ostke võrgus, lahkumata kodust - klõpsake, et vaadata toodet ja lisage see oma virtuaalsesse ostukorvi! See on lihtne. Ostke insektide tõrjevahendeid tuntud kaubamärkidelt taskukohase kodukohaletoimetamisega. Julgustame teid kasutama meie eripakkumisi ja hooajalisi müügikampaaniaid. Ostmisel Garden Seeds Marketist on alati mõtet!