• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Sēņotāju piederumi

Sēņotāju piederumi" kategorijā atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai vāktu sēnes mežā. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes produktus, kas padarīs katru meža izbraucienu drošu un komfortablu. Apskatiet mūsu piedāvājumu jau šodien!

Insektu atbaidošanas līdzekļi nedrīkst būt izlaisti sēņotāju aprīkojumā. Mēs piedāvājam plašu efektīvu un augstas klases insektu atbaidošanas līdzekļu izvēli. Pasūtiet BROS Moskītu un ķērpju smidzināšanas līdzekli, kas pieejams par pārsteidzoši pieņemamu cenu, vai tās papildinājuma versiju - MAX Moskītu un ķērpju smidzināšanas līdzekli. Šis preparāts garantē ilgtermiņa efektu un ir tāpēc pilnīgi piemērots meža izstaigāšanai. Ja plānojat izpētīt teritorijas, kur var būt ķērpi, ņemiet vērā izcilu apģērbu smidzināšanas līdzekli, kas atbaida un nogalina ķērpjus. Šis produkts nodrošina 100% efektivitāti cīņā pret šiem bīstamiem zirnekļiem.

Jūsu apmierinātība ir mūsu galvenā prioritāte, un tāpēc mēs pastāvīgi paplašinām mūsu piedāvājumu ar labākajiem insektu atbaidošanas līdzekļiem un citiem noderīgiem sēņotāju piederumiem par viskonkurences spējīgākām cenām. Iepērkoties tiešsaistē, nepamestot savu māju - noklikšķiniet, lai apskatītu produktu un pievienotu to savam virtuālajam grozam! Tas ir viegli. Iegādājieties insektu atbaidošanas līdzekļus no pazīstamiem zīmoliem ar pieņemamu piegādi mājās. Mēs aicinām jūs izmantot mūsu īpašos piedāvājumus un sezonas izpārdošanas. Iepirkšanās Garden Seeds Market vienmēr ir pamatota darbība!