• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Veļas grozi

Veļas grozi ir perfekts risinājums kārtības uzturēšanai jūsu vannasistabā un veļas mazgātavā. Mūsu kolekcijā ir kompakti grozi, kas paredzēti mazām telpām un neaizņem daudz vietas, kā arī XXL izmēra varianti, kas ir ideāli piemēroti lielākām mājsaimniecībām. Apskatiet mūsu klāstu ar viegliem, praktiskiem un stilīgiem konteineriem, lai atrastu to, kas vislabāk papildina jūsu vannasistabas dekoru.

Ja jums nepieciešams liels grozs ar vāku, mūsu pelēkbrūnais 45 litru veļas grozs varētu būt tieši tas, ko meklējat. Tā dizains ietver ventilācijas caurumus, kas veicina gaisa cirkulāciju un novērš pelējuma veidošanos. Tas ir ne tikai funkcionāls, bet arī moderns, kļūstot par pievilcīgu papildinājumu jūsu interjeram. Tiem, kuriem nepieciešama vēl lielāka uzglabāšanas vieta, iesakām apsvērt mūsu plašo pelēkbrūno 60 litru Per veļas grozu. Mūsu klāstā ir arī tādi modeļi kā zaļais vai pelēkais 65 x 44 cm Jost veļas grozs, kura tīkla struktūra palīdz uzturēt veļas svaigumu ilgāk starp mazgāšanas reizēm. Neaizmirstiet apskatīt arī mūsu 12 litru Lotta uzglabāšanas kasti, kas ir īpaši izstrādāta ar ērtām rokturīm, lai atvieglotu smagu, mitru veļas pārvadāšanu.

Aicinām jūs iepazīties ar mūsu veļas grozu klāstu. Atradīsiet tos par konkurētspējīgām cenām un pieejamus ērtai piegādei no durvīm līdz durvīm mūsu tiešsaistes dārza preču veikalā. Neaizkavējiet – uzlabojiet savu ikdienas rutīnu ar lielāku ērtību un efektivitāti.