• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Skalbinių krepšeliai

Skalbinių krepšiai yra tobulas sprendimas palaikyti tvarką jūsų vonios ir skalbyklos patalpose. Mūsų kolekcijoje yra kompaktiškų krepšių, skirtų mažoms erdvėms, kurie neužima daug vietos, taip pat XXL dydžio variantų, idealiai tinkančių didesnėms šeimoms. Naršykite mūsų asortimentą lengvų, praktiškų ir stilingų konteinerių, kad rastumėte tokią, kuri geriausiai papildytų jūsų vonios kambario dekorą.

Jeigu ieškote didelio krepšio su dangčiu, mūsų pilkai rudas 45 litrų skalbinių krepšys gali būti tai, ko ieškote. Jo dizainas apima ventiliacijos angas, skatinančias oro cirkuliaciją ir užkertančias kelią pelėsių susidarymui. Ne tik funkcionalus, bet ir madingas, jis tampa patraukliu jūsų interjero papildymu. Tiems, kuriems reikia dar daugiau saugojimo vietos, vertėtų apsvarstyti mūsų erdvų pilkai rudą 60 litrų Per skalbinių krepšį. Mūsų pasirinkime taip pat yra tokių modelių kaip žalias arba pilkas 65 x 44 cm Jost skalbinių krepšis, kurio tinklelio struktūra padeda išlaikyti skalbinių šviežumą ilgesnį laiką tarp skalbimų. Nepamirškite pažiūrėti ir mūsų 12 litrų Lotta saugojimo dėžės, kuri yra specialiai suprojektuota su patogiomis rankenomis, kad lengviau būtų nešti sunkius, šlapius skalbinius.

Kviečiame jus naršyti mūsų įvairių skalbinių krepšių asortimentą. Jus rasite juos konkurencingomis kainomis ir pasirinkimą patogiai pristatymui iš durų į duris mūsų internetinėje sodo prekių parduotuvėje. Nedelskite – pagerinkite savo kasdieninę rutiną su didesniu patogumu ir efektyvumu.