• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Namie

Mūsų internetinė parduotuvė siūlo platus namų papuošalų asortimentą. Pažiūrėkite aplinkui ir patikrinkite, ko galbūt jums prireiks. Mūsų parduotuvėje rasite produktus, būtinus kasdienėms darbams ir užduotims atlikti, puikia kaina.

Praktiški organizatoriai yra būtini tvarkai palaikyti ir sumažinti netvarką jūsų namuose. Naršykite "Krepšiai, konteineriai ir dėžutės" subkategorijoje, kur rasite estetiškai patrauklias dėžutes, sulankstomus krepšius, įvairaus dydžio saugojimo konteinerius su dangteliais ar be jų, ir skalbimo bakus. Taip pat siūlome skalbimo krepšius, įskaitant XXL dydį. Funkciniai šiukšliadėžiai yra neišvengiami, nepriklausomai nuo to, ar jums reikia šiukšlių konteinerio virtuvėje, vonioje ar biure. Jūs rasite šiukšliadėžį, kuris atitiks jūsų poreikius, pavyzdžiui, 10 litrų su pasukamu dangteliu Swantje šiukšliadėžį ir didelį 50 litrų su lenkiamu dangteliu Rasmus šiukšliadėžį. Mūsų prieinamos ir praktiškos įrankių dėžės, padėklai ir organizatoriai, tokių kaip "Caliber" įrankių dėžės ir "Multicase Cargo" įrankių dėžės su stalčiais, yra ypač rekomenduojami visiems meistrams ir meistroms. Maži daiktai, toki kaip varžtai, spyruoklės, gumos, siūlai ir rankdarbiai, gali būti tvarkingai laikomi specialiose maišuose, kurie yra prieinami "Užsukamos zipuoti maišai" skyriuje, kurie parduodami įvairiais dydžiais, nuo 40 x 60 mm iki 300 x 400 mm. Tvarkymui ir statybos darbams gali prireikti virvų ir lynų, o mes garantuojame konkurencingas kainas medvilnės, kanapių, polipropileno, sisalo virvėms ir linams, taip pat virvėms ir lynams iš kitų ilgaamžių medžiagų. Ar reikia šluotos arba daržovių kibirko? Užsakykite vieną iš mūsų parduotuvėje, kur turime kibirų nuo 5 iki 20 litrų talpos. Taip pat rasite didelius ir tvirtus indus bei valymo priemones, įskaitant antibakterinius gelius, šiukšlių valymo priemones ir anglies juodą nuvalymo priemones mūsų internetinėje parduotuvėje. Šių produktų dėka jūsų namuose tvarkos ir švaros palaikymas taps daug lengvesnis. Nebepamirškite apsilankyti skiltyje "Daigai". Jei siekiate sveikos gyvensenos, negalite praleisti vitaminų gausos, auginamos jūsų pačių virtuvėje. Mūsų parduotuvėje rasite geriausius daigų auginimo konteinerius. Be to, siūlome kitų naudingų namų papuošalų, tokie kaip uodų tinklai ir vabzdžių ekranai, termometrai ir oro stotelės, šiukšlių šluotos ir anglies šluotos bei daugelį kitų produktų. Kviesime jūs naršyti mūsų subkategorijas. Ten rasite daug praktiškų sprendimų, kurie palengvins namų ūkio darbus!

Panaudokite mūsų konkurencingas kainas namų papuošalams. Investuokite į aukščiausios kokybės produktus ir apsipirkite internetu, nereikalaudami palikti namų ar nešioti sunkių apsipirkimo maišų. Mes rūpinamės jūsų komfortu - įsitikinkite, kiek daug galite gauti apsipirkinėdami pas mus!

Mažas daigai - konteineris daigams auginti - -40%
2.99 4.98
Pasiūlymas baigiasi
Didelis daigas - indas daigams auginti - -40%
4.49 7.48
Pasiūlymas baigiasi
0.56
0.91
1.04
1.08
1.16
1.23