• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Mājās

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā plašu mājas aksesuāru klāstu. Apskatieties un pārbaudiet, ko jums varētu būt nepieciešams. Mūsu veikalā jūs atradīsiet produktus, kas nepieciešami ikdienas darbiem un uzdevumiem, un to visu par izcilām cenām.

Praktiski organizatori ir nepieciešami, lai uzturētu kārtību un samazinātu kārtības trūkumu jūsu mājās. Izpētiet apakškategoriju "Grozi, konteineri un kastes", kur atradīsiet estētiski pievilcīgas kastes, salokāmos grozus, uzglabāšanas konteinerus dažādās izmērās (ar vai bez vākiem) un mazgāšanas traukus. Mēs piedāvājam arī veļas grozus, ieskaitot XXL izmēru variantu. Funkcionāli atkritumu tvertnes ir nepieciešamas, vai nu jums ir nepieciešama atkritumu tvertne virtuvē, vannas istabā vai birojā. Jūs atradīsiet tvertni, kas atbilst jūsu vajadzībām, piemēram, 10 litru Swantje atkritumu tvertni ar rotējošu vāku un lielo 50 litru Rasmus atkritumu tvertni ar klibinošu vāku. Mūsu pieejamie un praktiskie rīkkastes, tases un organizatori, piemēram, Caliber rīkkastes un Multicase Cargo rīkkastes ar plauktiem, tiek īpaši ieteikti visiem darinātajiem un meistariem. Mazie priekšmeti, piemēram, skrūves, nagli, gumijas joslas, šūšanas un roku darbu piederumi, var tikt sakārtoti speciālās maisos, kas ir pieejami "Atvēršanas rāvējmaisījumi" sadaļā, kur ir pieejami dažādi izmēri no 40 x 60 mm līdz 300 x 400 mm. Sakopšana un būvniecības darbi var prasīt virves un šņores, un mēs garantējam konkurences spējas cenas kokvilnas, kanepes, polipropilēna, sisala šņorēm, kā arī šņorēm un virvēm no citiem izturīgiem materiāliem. Vai jums ir nepieciešama slota vai dārza spainis? Pasūtiet vienu no mūsu veikala, kur mēs saglabājam spainus ar ietilpību no 5 līdz 20 litriem. Jūs atradīsiet arī lielas, izturīgas kārbas un tīrīšanas līdzekļus, ieskaitot antibakteriālus želejas, atkritumu tīrīšanas līdzekļus un oglekļa melnuma noņemšanas līdzekļus mūsu tiešsaistes veikalā. Pateicoties šiem produktiem, mājas kārtības un tīrības uzturēšana kļūs daudz vieglāka. Neaizmirstiet apmeklēt sadaļu "Spiedēji". Ja tiekaties pēc veselīga dzīvesveida, jūs nevarat izlaist vitamīniem bagātu dīgļu, kas audzēti jūsu pašu virtuvē. Mūsu veikalā atradīsiet labākos konteinerus dīgļu audzēšanai. Turklāt mēs piedāvājam citas noderīgas mājas aksesuārus, piemēram, pretuļķu tīklus un pretinsektu ekrānus, termometrus un laikapstākļa stacijas, slotas un ogļu lāpstiņas un daudzas citas preces. Mēs jūs aicinām izpētīt mūsu apakškategorijas. Jūs atradīsiet daudz praktisku risinājumu, kas vienkāršos mājsaimniecības darbus!

Izmantojiet mūsu konkurences spējas cenas mājas aksesuāriem. Ieguldiet augstākajā kvalitātē un iepērkieties tiešsaistē, nepamestot mājas un nevedot smagus iepirkšanās maisus. Mēs rūpējamies par jūsu komfortu - pārliecinieties paši, cik daudz varat iegūt, iepērkoties pie mums!

0.56
1.04
1.08
1.16
1.23