• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Grozi, konteineri un kastes

Grozi, konteineri un kastes piedāvā fantastisku risinājumu ikdienas priekšmetu glabāšanas izaicinājumiem. Mūsu veikalā pieejami gan estētiski pievilcīgi, gan funkcionāli produkti, kas palīdz organizēt dokumentus, piemiņas lietas, virtuves piederumus un vannas istabas rīkus. Uzziniet, kuri no mūsu groziem, konteineriem un kastēm jums patīk visvairāk!

Meklējat kompaktu konteineri, piemēram, plauktam zem jūsu galda? Apsveriet 1,8 litru 'Lotta' grafiti pelēko uzglabāšanas konteineri vai spilgti zaļo vai zilo 35 x 26 cm uzglabāšanas grozu. Jaunākiem klientiem mums ir 5 apaļi 0,35 litru 'Iza' “Vinija Pūka” konteineri ar pazīstamām animētām ainām, kas piemēroti mazu dārgumu uzglabāšanai. Vajadzētu kaut ko lielāku? Apskatiet mūsu zaļo 7 litru kasti 'Emil' vai 11 litru caurspīdīgo konteineri 'Bea' ar vāku, abas par pievilcīgu cenu. Šīs daudzpusīgās iespējas ir ideāli piemērotas kurpēm, cepurēm, šallēm un citiem personiskajiem priekšmetiem. Lielāku priekšmetu glabāšanai izvēlieties 24 litru svaigu zaļo konteineri 'Cornelia' ar vāku vai plašo zaļo 45 litru uzglabāšanas kasti 'Emil'. Vajadzētu ietilpīgus grozus augļiem un dārzeņiem? Mūsu salokāma kaste vai 45 litru salokāma grozs 'Ben' ar elastīgām rokturēm ir lieliski piemēroti. Šādi tīkla dizaina modeļi nodrošina, ka jūsu produkcija paliek svaiga, un ļauj tos salocīt, ja tie nav izmantoti. Un, ja jūs meklējat tradicionālus pārtikas konteinerus vai pusdienu kastes, mūsu veikals lepojas ar izturīgiem, hermētiskiem modeļiem no BPA brīva plastmasas, kas piemērota pārtikas uzglabāšanai. Iedziļinieties mūsu produktu aprakstos, lai atrastu ideālu piemērojumu jūsu vajadzībām.

Šis ieskats ir tikai aisberga virsotne. Iedziļinieties mūsu tiešsaistes veikala grozu, konteineru un kastu daudzveidībā un padariet savu pirkumu procesu vienkāršāku. Ļaujiet mums jums palīdzēt optimizēt uzglabāšanu izsistēs, bēniņos, darbnīcās, garāžās vai birojos. Transformācija jūs pārsteigs - izpētiet mūsu kolekciju jau šodien!

3.45