• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Krepšeliai, konteineriai ir dėžutės

Krepšeliai, konteineriai ir dėžutės yra puikus sprendimas, kai trūksta vietos kasdieniams daiktams laikyti. Estetiniai ir funkciniai produktai, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, padės jums rūšiuoti ir tvarkyti dokumentus, atmintines, virtuvės aksesuarus ir vonios reikmenis. Patikrinkite, kurie mūsų krepšeliai ir konteineriai jums patiks!

Jei ieškote mažos talpyklos, kuri tilptų, pavyzdžiui, ant lentynos po darbalaukiu, užsisakykite 1,8 litro „Lotta“ grafito pilkos spalvos laikymo konteinerį arba žalią ar mėlyną 35 x 26 cm dydžio krepšį. Taip pat prekiaujame produktais, kurie patiks mažiausiems vartotojams: užsisakykite 5 apvalių 0,35 litro „Iza“ „Mikė Pūkuotukas“ konteinerių komplektą su animacinių filmų vaizdais, kurie leis jūsų atžaloms saugoti jų lobius. Ar ieškote didesnių dydžių? Mes turime žalią 7 litrų „Emil“ dėžutę arba 11 litrų skaidrią „Bea“ talpyklą su dangčiu, kurias galima įsigyti konkurencingomis kainomis. Šie praktiški ir patrauklūs modeliai gali būti naudojami batams, skrybėlėms, šalikams ir kitiems drabužių spintos daiktams laikyti. Eikite į 24 litrų šviežios žalios „Cornelia“ talpyklos dangtį arba žalią 45 litrų „Emil“ laikymo dėžę, jei jums reikia laikyti didesnius daiktus. Ar jums reikia didelių krepšelių vaisių ir daržovių laikymui ir transportavimui? Pirkite sulankstomą dėžę arba 45 litrų „Ben“ sulankstomą krepšį su elastinėmis rankenomis. Tokios tinklinės talpyklos apsaugos maistą nuo puvimo ir galėsite sutaupyti vietos, jei norite. Jei ieškote klasikinių maisto talpyklų ir priešpiečių dėžučių, mūsų parduotuvėje rasite tvirtų, hermetiškų, iš BPA plastiko pagamintų konteinerių, kuriuos leidžiama kontaktuoti su maistu. Peržiūrėkite produktų aprašymus ir sužinokite, kurie iš jų geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Tai tik maža dalis mūsų plataus pasiūlymo. Peržiūrėkite krepšius, konteinerius ir dėžutes, kurios yra siūlomi mūsų internetinėje parduotuvėje, ir greitai įsigykite internetu. Mes padėsime efektyviau organizuoti erdvę sandėliukuose, mansardose, darbo vietose, garažuose ar darbo vietose. Rezultatai jus nustebins - patikrinkite šiandien!

-10%
2.45 2.72
-10%
2.45 2.72
-10%
2.86 3.18
-10%
2.86 3.18
Mėlynas laikymo krepšys - 25 x 17 cm - -10%
2.92 3.24
-10%
3.05 3.39
Stalčių stalo įrankių dėklas Basic - -10%
3.10 3.45
-10%
3.80 4.22