• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Krepšeliai, konteineriai ir dėžutės

Krepšiai, talpos ir dėžutės siūlo puikų sprendimą, kaip tvarkyti kasdieninius daiktus. Mūsų parduotuvėje rasite tiek estetiškai patrauklius, tiek funkcionalius produktus, kurie padės sutvarkyti dokumentus, atminimo daiktus, virtuvės reikmenis ir vonios įrankius. Atraskite, kurie mūsų krepšiai, talpos ir dėžutės Jums labiausiai patinka!

Ieškote kompaktiškos talpos, tarkim, lentynai po stalu? Apsvarstykite 1,8 litro 'Lotta' grafitinės spalvos saugojimo talpą arba ryškiai žalią ar mėlyną 35 x 26 cm saugojimo krepšį. Jaunesniems klientams turime 5 apvalių 0,35 litro 'Iza' “Meškutis Pu” talpyklas su pažįstamais animuotais vaizdais - puikiai tinka saugoti mažus lobius. Reikia kažko didesnio? Peržiūrėkite mūsų žalią 7 litrų 'Emil' dėžutę arba 11 litrų permatomą 'Bea' talpyklą su dangčiu, abu siūlomi už patrauklią kainą. Šie universalūs variantai yra puikiai tinkami batams, skrybėlėms, skaromis ir kitoms asmeninėms prekėms. Dideliems daiktams saugoti renkitės 24 litrų šviežiai žalią 'Cornelia' talpyklą su dangčiu arba erdvų žalią 45 litrų 'Emil' saugojimo boksą. Reikia erdvių krepšių vaisiams ir daržovėms? Mūsų sulankstoma dėžė arba 45 litrų 'Ben' sulankstomas krepšys su ištemptomis rankenomis yra puikūs. Tokios tinklelio formos užtikrina, kad produktai išlieka švieži, o ne naudojant galite jas sutempti. O jei ieškote tradicinių maisto talpyklų ar pietų dėžučių, mūsų parduotuvėje rasite tvirtus, hermetiškus modelius iš BPA neturinčio plastiko, tinkančio maisto saugojimui. Panirkite į mūsų produktų aprašymus, kad rastumėte tinkamiausią Jūsų poreikiams.

Šis įžvalgumas yra tik ledkalnio viršūnė. Pasinardyti į mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomų krepšių, talpyklų ir dėžučių įvairovę ir supaprastinkite pirkimo procesą. Leiskite mums Jus padėti optimalizuoti saugojimą sandėliuose, palėpėse, dirbtuvėse, garažuose ar biuruose. Transformacija Jus stebins - atraskite mūsų kolekciją jau šiandien!

2.72
3.18
3.18
3.45
4.75
4.87
4.87
4.87