• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Meloni seemned

Avastage koduaia rõõmu meie Meloni seemned ja Kantalupi seemned kategooriaga. Me pakume mitmesuguseid kantalupi sorte, millest igaüks on ainulaadne oma viljaliha ja koore värvi poolest. Võite olla kindel, et kõik meie poes müüdavad kantalupi seemned on kõrgeima kvaliteediga ja pärit ainult usaldusväärsetest allikatest.

Me soovitame eriti "Model" sorti, mis on tuntud oma ümmarguste, kollakasroheliste viljade poolest, millel on paks, mahlane ja maitsev viljaliha. Veel parem, see kantalupi sort on vastupidav nii hallitusele kui ka jahukastele. Teine suurepärane valik on "Malaga F1" sort, mis annab ümmargused, lainelised viljad rohelise koorega, mis katab maitsvat, mahlakat, oranži viljaliha. See on samuti vastupidav eelpool mainitud haigustele.

Pidage meeles, et kantalupid kasvavad kõige paremini katuse all. Kui kaalute avamaal kasvatamist, on soovitatav istutamine edasi lükata ja kasutada agrotekstiile parimate tulemuste saavutamiseks. Külastage täna meie Meloni seemned ja Kantalupi seemned kategooriat ja muutke oma aed mahlaseks paradiisiks!