• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Metsamaasikate seemned

Avastage meie mitmekesine valik Metsamaasikate seemneid, mis on ideaalsed magusate ja vastupandamatult maitsvate marjade kasvatamiseks. Need seemned ei ole rikkad ainult C-vitamiini poolest, vaid ka täis olulisi mineraale. Kas teadsite, et meie poolt pakutavad metsmaasikad on kultiveeritud maasikate eellased, mida me täna naudime? Valige mitmesuguste sortide hulgast, mis peamiselt erinevad marja suuruse ja värvi poolest, kuid kõik on garanteeritud kõrgeima kvaliteediga, tulles ainult usaldusväärsetelt tarnijatelt.

Me eriti soovitame "Yellow Wonder" sorti Metsamaasikate seemnetest. See unikaalne marja on vähem atraktiivne lindudele oma ebatavalise värvuse tõttu, mis annab teile eelise saada rikkalikum saak. Neile, kellel on piiratud ruum, näiteks rõdu, peaks meie rippuv metsmaasika sort "Attila" kindlasti silma paistma. See sobib suurepäraselt rippuvatesse konteineritesse ja on üks varajasemaid valmivaid metsmaasika sorte.

Valige oma lemmik Metsamaasikate seemned ja pange oma aiandusoskused proovile. Teid premeeritakse kõrge kvaliteediga, maitsvate ja loomulikult magusate marjadega.