• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Akmens dārzs sēklas

Akmeņdārzi ir lieliska pievienošanās sausiem un saulainiem apstākļiem. Akmeņdārza izveide var šķist kā izaicinošs uzdevums, bet ar mūsu palīdzību jūs panāksiet lieliskus rezultātus - vienkārši paskatieties, ko esam sagatavojuši jums! Šajā sadaļā atradīsiet sēklas akmeņdārza augiem. Esam izvēlējušies viegli audzējamas, zemu uzturamās un izturīgas sugas. Mēs aicinām jūs izpētīt mūsu piedāvājumu!

Kāda ir jūsu ideja par akmeņdārzu? Ja vēlaties, lai tas līdzinātos sausuma gabalam, noteikti izsējiet jūras dvielēju, akmeņskudru un sedumus. Tie skaisti papildinās viegli uzturējamas zāles, piemēram, zilais strūklaka, kā arī zemu augošus augus ar nelielām ziedlapiņām, ko pazīst no kalnu un smilšainiem apgabaliem, piemēram, skujlapu, jūras skujlapu un baltu alpiņu golšotu. Mūsu veikalā jūs atradīsiet arī plašu izvēli alpiņu forget-me-not sēklas skaistākajās krāsu variācijās, kā arī alpiņu edelweiss, kalnu golšotu un Karpatu zvaniņziedu - ar šiem augiem izveidosiet burvīgu alpināriju. Jūsu akmeņdārzam noteikti nevajadzētu trūkt viskrāšņākajiem pavasara ziediem: pasūtiet baltā, violetā un sarkanā pasqueflower sēklas, primulu, pļavāmazulīšus vai zobainās primulas sēklas. Ja jums patīk dekoratīvie lapkoku veidi, iegādājieties dārza papardes vai sidraba ķimenes un vilnas čuskas sēklas. Jums būs nepieciešamas arī dažas izturīgas zemestrādes augu sugas - izvēlieties, piemēram, bagātīgi ziedējošo rozā akmeņstrautu, kas lieliski sakrīt ar balto, rozā un sarkanā mūsduškļa, lillarozā brūzlapu, zilo meriņu vai daudzkrāsaino akmeņskudru. Mēs arī iesakām sēklas rozā taisnsternītei, tumšziedam pērtiķlapam un orhideju pasqueflower, kas, kā spēcīgāk augošas sugas ar izstieptu auguma veidu, lieliski darbosies kā fons visam kompozīcijai. Kā jūs varat redzēt, izvēles iespējas mūsu kategorijā "Akmens dārza sēklas" ir plašas. Kuras akmeņdārza augu sēklas jūs izvēlēsieties savam sapņu akmeņdārzam?

Iepirkties mūsu tiešsaistes veikalā ir viegli un ātri: vienkārši noklikšķiniet uz izvēlētā auga attēla, apskatiet tās fotoattēlus un izlasiet aprakstu, lai uzzinātu visu par to. Pēc tam pievienojiet produktu grozam, apstipriniet pirkumu, un jums viss ir gatavs! Jūs varat iegādāties augstākās kvalitātes akmeņdārza augu sēklas par pieņemamu cenu. Ļaujiet mums palīdzēt jums izveidot savu sapņu akmeņdārzu!

0.78 1.30
Akcijabeidzas
0.78 1.30
Akcijabeidzas
0.88 1.47
Akcijabeidzas
0.98 1.63
Akcijabeidzas
0.98 1.63
Akcijabeidzas
0.98 1.63
Akcijabeidzas
-40%
1.28 2.13
Akcijabeidzas
1.48 2.47
Akcijabeidzas
2.24 3.73
Akcijabeidzas
2.74 4.56
Akcijabeidzas