• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Iksijas sīpoli, Ixia

Vai meklējat veidu, kā atjaunot savu dārzu? Iksijas sīpoli piedāvā burvīgu veidu, kā ieelpot jaunu dzīvību jūsu āra paradīzē. Ar to dzīvajām krāsām tie veido fantastisku papildinājumu jebkuram dārza kolekcijai. Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet aizraujošu izvēli no šiem izcilajiem sīpoliem, kas noteikti iekaro jūsu sirdi. Iegrimiet detalizētos aprakstos un izlemiet, kura no šīm skaistulēm rotās jūsu dārzu. Iespējams, jūs būsiet apburoti ar purpurkrāsas Venēru vai varbūt divkrāsaino Spotlight? Izpētiet mūsu dažādo izvēli, lai redzētu, kādas citas pārsteigas jūs gaida!

Iksijas, dzimtas Dienvidāfrikā, ir daudzgadīgie augi. Pašreizējās audzētās šķirnes ir krustojumu rezultāts, radot apburošu krāsainu hibrīdu klāstu. Lietuviešu nosaukums šai augai ir "lepniczka", taču to reti izmanto, neskatoties uz tā piemērotu atsauci uz šo augu ražoto līpīgo sulu. Iksijas pieder pie Iridaceae ģimenes un parasti sasniedz augstumu no 50 līdz 80 cm. Tie iznirst no maziem ovāliem sīpoliem, pavadoši tos delikāti, zobaina lapā līdzīgiem lapām. Taču īstā atrakcija ir to ziedi - zvaigžņveida vai bļodveida ar sešiem izstarojošiem ziedlapiņiem. Šie ziedi veido klāsterus stiebru galos grupās no 5 līdz 12, radot lieliskus izcilumus varavīksnes krāsās, sākot no spīdoši baltas līdz dziļi bordo. Katra atsevišķa zieda diametrs ir aptuveni 5 cm. Interesanta īpatnība ir tāda, ka ziedi atveras saules gaismā un slēpjas ēnā vai pēc saulrieta.

Ja jau esat pārliecināti par šo valdzinošo augu ieviešanas nepieciešamību savā dārzā, ļaujiet mums ilustrēt, cik fenomenāli tie papildina pavasara gultu. Iekļauti starp tulipāniem vai hiacintēm, tie ļaus apburt ar savu eksotisko skaistumu. Kompozīcija ar Iksijām, dekoratīvajām zālēm un daudzgadīgiem augiem būs īsta izstāde jūsu dārzam. Šie sīpoli ir arī ideāli piemēroti pušķu pušķiem un var tikt audzēti iekštelpu podos.

Iksijas sīpoli ir lielisks papildinājums jebkuram dārzam, burvējot ar to dzīvajām krāsām. Mēs pilnībā iedrošinām jūs izpētīt mūsu premium sīpolu izvēli. Mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas, pārdomātas komplektēšanas un lielas iepakojumus.

Nešaubieties izpētīt mūsu piedāvājumus un veikt pasūtījumu ar tikai dažiem vienkāršiem klikšķiem, lai piepildītu savu sapņu dārzu dzīvē.