• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Iksija svogūnėliai, Ixia

Ar ieškote būdo atgaivinti savo sodą? Iksijos svogūnėliai siūlo burtinį būdą įkvėpti naują gyvenimą jūsų lauke esančiam rojaui. Jų ryškiais spalvomis jie tampa puikiu papildymu bet kuriai sodo kolekcijai. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įspūdingą šių išskirtinių svogūnėlių asortimentą, kuris tikrai užvaldys jūsų širdį. Mėgaukitės išsamiais aprašymais ir nuspręskite, kuris iš šių grožybių papuoš jūsų sodą. Galbūt jus užbūrė purpurinė Venera arba gal dvi spalvų Spotlight? Tyčiai mėgaukitės mūsų įvairiu pasirinkimu, kad pamatytumėte, kokios kitos staigmenos jus laukia!

Iksijos, kilmės iš Pietų Afrikos, yra daugiametės augalai. Šiuo metu auginamų rūšių giminaičiai yra kryžminimų vaisius, rezultatas - įspūdinga spalvotų hibridų įvairovė. Lenkų pavadinimas šiam augalui yra "lepniczka", tačiau jis retai naudojamas, nepaisant to, kad jis tinka nuorodai į šiuos augalus gamtinantį klijuojamą sultį. Iksijos priklauso Iridaceae šeimai ir paprastai pasiekia aukštį nuo 50 iki 80 cm. Jie išsiveržia iš mažų ovalių svogūnėlių, lydimi švelnių, kardo pavidalo lapų. Tačiau tikroji atrakcija yra gėlės - žvaigždės formos arba puodelio formos su šešiais išspindinimo žiedlapiais. Šios žiedlapių skleidžiasi stiebų viršuje grupėmis po 5-12, sudarant nuostabias šakeles spalvų vaivorykštėje, nuo šviečiančio balto iki gilių bordo. Kiekvienos atskiros gėlės skersmuo yra maždaug 5 cm. Įdomu tai, kad gėlės atsiveria saulės šviesoje ir užsidaro šešėlyje arba nakties metu.

Jei jau įsitikinote, kad šie žavingi augalai yra būtini jūsų sodui, leiskite mums paaiškinti, kaip jie nuostabiai tinka pavasario loveliui. Dėžėse su tulipanais arba hidromelais jie užkariaus savo egzotiška grožiu. Kompozicija, kurioje dalyvauja Iksijos, dekoratyviniai žolės ir daugiamečiai augalai, bus tikroji jūsų sodo vitrina. Šie svogūneliai taip pat puikiai tinka pjovimui ir gali būti auginami kambariniuose puoduose.

Iksijos svogūneliai yra puikus papildymas bet kuriam sodui, užburti savo ryškiomis spalvomis. Iš visos širdies skatiname jūsų tirti mūsų premium svogūnėlių asortimentą. Siūlome konkurencingas kainas, rūpestingai atrinktus rinkinius ir dosnias pakuotes.

Nesvarbu, ar naršote mūsų pasiūlymus, arba padarote užsakymą vos keliais paprastais paspaudimais, kad išgyventumėte savo svajonių sodą.