• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Zirņu sēklas

Vai meklējat augstas kvalitātes zirņu sēklas savām dārza vajadzībām? Vairs nevajag meklēt - jūs esat nonācis pareizajā vietā! Laipni lūgti mūsu tiešsaistes dārza veikalā, kur atradīsiet visaugstākās kvalitātes zirņu sēklu izvēli. Mūsu kategorijā "Zirņu sēklas" esam apkopojuši dažādas izvēles iespējas, tai skaitā sēklas galvenajiem kultūriem, pārklājuma kultūrām un zaļam mēslojumam. Jums būs iespēja izvēlēties no dažādām pārbaudītām, auglīgām un uzticamām šķirnēm.

Ja jūs meklējat zirņu sēklas, kas iztur nepiemērotus laika apstākļus un slimības, ņemiet vērā mūsu Hubal zirņu šķirni. Viena no tās izcilām īpašībām ir tā zema jutība pret sēnīšu slimībām, kas bieži skar struktūras augus. Šī agrā un ātri augošā šķirne ir piemērota galveno kultūru maisījumu audzēšanai, bagātinot dzīvnieku barību ar viegli sagremojamu olbaltumvielu. Vai jūs nodarbojaties ar ekoloģiskām dārzeņu audzēšanas metodēm? Izpētiet mūsu zirņu sēklu izvēli pārklājuma kultūrām! Peluszka, mūsu sēklinieki zirņiem pārklājuma kultūrām, ir ekonomisks veids, kā ilgtermiņā uzlabot augsnes kvalitāti. Pateicoties tā spējai piesaistīt slāpekli augsnē, zirnis palīdz samazināt minerālmēslu nepieciešamību. Pēc apgādāšanas vai pārkopšanas tas atstāj augsni izcili stāvoklī, brīvu no nezālēm un gatavu jauniem un bagātiem ražojumiem.

Jūs varat iegādāties šīs daudzfunkcionālās zirņu sēklas savai saimai par konkurētspējīgām cenām pie mums. Mēs garantējam augstas kvalitātes sēklu kvalitāti un ātru piegādi - neaizmirstiet izpētīt bezmaksas piegādes iespēju! Mūsu tiešsaistes dārza veikalā jūs varat iegādāties zirņu sēklas lielos daudzumos, taupot naudu un nodrošinot bagātus ražojumus. Veiciet pasūtījumu tagad un baudiet klājojošā dārza priekus!