• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kapinių priedai

Sveiki atvykę į Kapinių priedų skyrių! Čia rasite platų produktų asortimentą, kurie padės jums rūpintis kapinėmis. Siekdami jums palengvinti apsipirkimo patirtį, esame suskirstę produktus į kelias aiškias subkategorijas.

Gėlėtiegės ir kapo dangtys - Šioje kategorijoje rasite mūsų elegantišką kolekciją konteinerių, kurie puikiai paryškins gyvas augalus ir dirbtinius gėlių kompozicijas. Labai rekomenduojame Ikebana serijos vazas dėl jų paprastumo, kuris jas padaro skoningu papuošalu kapinynų paminklams. Taip pat būtinai apsilankykite skiltyje Vazos, kur rasite nuostabias gėlių vazes, kurios puikiai papildo pristatomus puodus ir kapo dangtis. Visi produktai, siūlomi mūsų kapinių priedų parduotuvėje, yra sukurti atlaikyti saulės šviesą, didelę temperatūrą ir šaltį, o jų puikų kokybę garantuoja gerai žinomos firmos, tokių kaip gerbiamas Lamela.

Kapinų paminklų valymo ir priežiūros skiltyje rasite priedus, kurie padės jums išlaikyti paminklus tinkamoje būklėje. Siūlome patvarius kibirus įvairaus dydžio, tvirtus šiukšlių maišus, valymo pirštines, purkštukus ir aukštos kokybės marmuro ir granito konservavimo emulsijas. Naršykite mūsų pasirinkimą ir padarykite savo pasirinkimus šiandien! Mūsų internetinė parduotuvė dirba visą parą, septynias dienas per savaitę. Su mumis galite atlikti pirkinius už prieinamą kainą ir sutaupyti laiko - užtenka vos kelių paspaudimų!