• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kapu piederumi

Laipni lūdzam Kapu piederumu sadaļā! Šeit atradīsiet plašu produktu klāstu, kas palīdzēs jums rūpēties par kapavietām. Lai atvieglotu jūsu iepirkšanās pieredzi, esam iedalījuši produktus vairākās skaidrās apakškategorijās.

Podi un kapu segumi - Šajā kategorijā atradīsiet mūsu eleganto konteineru kolekciju, kas skaisti izcelš no dzīvām augu un mākslīgo ziedu kompozīcijām. Ļoti iesakām Ikebana sērijas traukus viņu vienkāršības dēļ, kas tos padara par garšīgu dekorāciju kapakmeņiem. Noteikti apskatiet arī mūsu Vāzu sadaļu, kur atradīsiet skaistas ziedu vāzes, kas lieliski papildina izstādītos podus un kapu segumus. Visi produkti, ko piedāvājam mūsu kapu piederumu veikalā, ir izstrādāti, lai izturētu saules gaismu, augstas temperatūras un salu, un tos garantē prestižas zīmoli, piemēram, cienījama uzņēmuma Lamela.

Kapu akmeņu tīrīšanas un uzturēšanas sadaļā atradīsiet piederumus, kas palīdzēs jums uzturēt pieminekļus labā stāvoklī. Mēs piedāvājam izturīgas spainis dažādos izmēros, stiprus atkritumu maisus, tīrīšanas cimdus, izsmidzinātājus un augstas kvalitātes emulsijas marmora un granīta saglabāšanai. Pārlūkojiet mūsu izvēli un veiciet savus izvēlēšanos šodien! Mūsu tiešsaistes veikals ir atvērts 24/7, septiņas dienas nedēļā. Ar mums jūs varat veikt pirkumus par pieņemamu cenu, taupot laiku - vajadzīgi tikai daži klikšķi!