• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena

Komplekti un iepakojumi

Mūsu Komplekti un iepakojumi ir ideāli spuldzeņu un stādu komplekti, kas palīdzēs plānot krāšņus puķu dobu dizainus. Ja meklējat jaunas idejas, nav laika sakomplektēt pasūtījumu no paša sākuma, vai nepieciešams liels skaits spuldzeņu, tieši šeit Komplekti un iepakojumi kategorijā jūs atradīsiet to, ko meklējat.

Lai atvieglotu jums piemērotāko augu izvēli, kas veidos visefektīgākās kompozīcijas, zemāk prezentējam mūsu krāsainos spuldzeņu komplektus. Sarkanā kompozīcija ir komplekts ar trim sarkaniem augiem, kas ietver pat 54 spuldzeņus. Pasūtiet to, lai izmantotu tukšu vietu, kurai vēl nav izstrādāta ideja. Pārbaudiet arī mūsu citus iepakojumus – mums ir, starp citiem, spilgti oranža kompozīcija, pasteļrozā kompozīcija un dzeltena augu kompozīcija, kas ienesīs jūsu dārzā vēl vairāk saules. Vai jūs interesē kādas noteiktas spuldzeņu un stādu šķirnes? Mēs esam sagatavojuši vairākus interesantus Kokliliju komplektus – šie augsti, grezni un bagātīgi ziedoši augi pilnībā mainīs jūsu puķu dobes izskatu. Varbūt jūs ieinteresēs arī Īrisi – komplekts ar violetiem akcentiem, Balta un zila Frezija – vienkāršs komplekts, Amaryllis ar vienkāršiem ziediem – piecu šķirņu komplekts, vai Dienaslilijas – desmit šķirņu komplekts. Šīs pasakaini krāsainās kompozīcijas varat iegādāties mūsu veikalā par īpaši izdevīgu cenu. Ja plānojat lielus stādījumus, izmantojiet mūsu īpašos XXL iepakojumus. Piedāvājam, starp citiem, Neapoles ķiplokus – lielu iepakojumu ar 200 gab., kā arī Ķiplokus ar galviņām – lielu iepakojumu ar 200 gab. Šāds liels skaits augstas kvalitātes spuldzeņu ļaus jums izveidot apburošu ķiploku puķu dobi! Pievērsiet uzmanību arī Ixia krāsu maisījumam – lielu iepakojumu ar 150 gab. un Vienkāršajai Frezijai – krāsu maisījums – lielu iepakojumu ar 100 gab. Šie ir smalki, izcilīgi pievilcīgi augi ar lielu dekoratīvu vērtību.

Pasūtiet lielus spuldzeņu iepakojumus, lai ietaupītu: mūsu XXL iepakojumus varat iegādāties par izdevīgu cenu. Aicinām iepirkties mūsu interneta dārza preču veikalā – ātri, lēti, neizejot no mājām un nestāvot rindās. Atcerieties par bezmaksas piegādes iespēju – redziet, cik daudz varat ietaupīt ar mums!