Populaarne toode Seda toodet osteti viimati 5 tund tagasi.
 • 149.00 Tasuta saatmiseks
  peate paigutama minimaalse tellimuse

Pööris - kipslill - 1200 seemned - Gypsophila paniculata

Vana hind: 2.46
1.85
Säästad: 0.62 (25%)
Edendamine lõpeb 2020-06-07
Edendamine lõpeb
003527
In stock
+

Seda populaarset taime kasutatakse kõige sagedamini kimbudena. Vaid paar aastat tagasi ei suutnud lillepoodi kujutada kimp ilma beebi hinge.

Caryophyllaceae perekonda kuulub ka ilus mitmeaastane taim - tavaline kipsofiil, nagu seda nimetatakse ka. Täna saate selle oma aeda kutsuda, ostes oma seemned meie poes. Beebi hingeõhk moodustab kõrge, hargnenud, hõivatud harjumuse. 100 kuni 120 cm pikkused valge, väikese õitsemise pilved saavad teie aias suureks atraktsiooniks. Jäikadel varredel on nii ühe- kui ka kahekordsed lilled. Veidi roosakas värvus pole midagi ebatavalist. Suurtes kerakestes kogunenud õrnade lõhnade õitsemine pigem meelitab tolmeldavaid putukaid. Lehed ei esita dekoratiivset väärtust. Taim moodustab lahtise, ümmarguse tufti, tuues meelde udu pilved või meri vahtu. Selline ilukujuline välimus rahuldab kindlasti kõiki esteetikat.

Panicled beebi hingeõhk kasvab ideaalselt päikesepaistelistel kohtadel. Selleks, et oma viljelust kõige paremini ära kasutada, peate selle andma läbilaskva, kerge, liiva pinnase, millel on neutraalne või isegi parem leeliseline reaktsioon ja kõrge kaltsiumisisaldus. Ladina nimi Gypsophila tähendab "kipsi armastajat" ja on õigustatud kipsirikaste muldade eelistamisel. Beebi hingeõhu seemned külvatakse kevadel või vahetult mai lõpus / juuni alguses kuumutamata kuumaveeallikasse. Lilled arenevad taimedel juba juunis ja jäävad seal kuni juuli lõpuni. Pärast seda on soovitatav teha võrseid. Mõnikord juhtub, et mitte alati, et tuttid taas õitsevad. Enne talve peaksite taimed otsustavalt tippima. Kõrgemad varred võivad vajada tuge.

Üldine gipsofiil on väga atraktiivne, mitmeaastane taim, mida saab kasutada kõrgendatud piiride täitmiseks. Valge pilv vastandub suurepäraselt muru või heki rohelisega. Lilleseadjad jäävad lapse hinge peamiseks kasutajaks. Romantiline, valge udu lisab kergust ja ei kaota oma populaarsust. Ilus, värvikas kimp, mis on värskendatud väikeste pom-pomsidega, teeb alati selle, kes selle vastu võtab. Viimastel aastatel tähistab ta oma tagasitulekut lillepoodi müügisaalidele ja pulmadele. Brides valivad kimbud, mis koosnevad nendest lilledest ja kaunistavad kogu nende vastuvõtuga. Samuti ei saa seda mööda kuivatatud lilledest jätta.

Beebi hingeõhk on taim, mida sa oma aias ei tohiks jätta. Soovitame teil osta paketi, mis sisaldab 0,2 g seemneid ja kasvatusjuhiseid.

 • Kaal: 0,2 g
 • Kõrgus: 100 - 120 cm
 • Kasutamine: dekoratiivsed - piirid, lõikelilledena
 • Õitsemisperiood: juuni - juuli lõpp
 • Kasvuvorm: pikk, hargnenud, põõsane
 • Lillevärv: valge
 • Taimestiku vorm: mitmeaastane
 • Lilletüüp: pisikesed ühe- või kahekordsed lilled, mis on kogunenud paanikadesse
 • Sait: päikeseline; läbilaskev, kerge, liivane muld, millel on neutraalne või leeliseline reaktsioon ja kõrge kaltsiumisisaldus


Ligikaudu 1200 seemnet (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - on tegutsenud juba üle kümne aasta ja algusest peale oleme oma toodete kvaliteedi esmatähtsaks muutnud. Aastate jooksul oleme tarninud parima kvaliteediga kaupu kümnetele tuhandetele klientidele üle kogu maailma. Nende rahulolu tõestab, et oleme valinud õige tee.

Kõiki meie müüdavaid seemneid kontrollitakse mitmetasandilise kvaliteedikontrolliga ja ainult siis pakendatakse ja saadetakse hoolikalt. Meie toodetele on antud arvukalt sertifikaate ja need vastavad Euroopa Liidu kõrgeimatele standarditele. Meie töötajad on kogenud aednikud, kes vastavad teie igale küsimusele rohkem kui hea meelega.

Kust meie seemned pärinevad?

Kõik meie poes müüdavad seemned on pärit Euroopa Liidu parimatelt tootjatelt. Tänu pikaajalisele koostööle nendega suutsime välja töötada kõige sobivamad ladustamis- ja lähetustingimused, tagades, et saite alati värskeid ja hoolikalt testitud seemneid. Vahendajate väljajätmine kogu protsessist mitte ainult ei võimalda meil vältida vananenud seemnete saatmist, mis võisid ladu riiulil liiga pikalt lamada, vaid tagab ka parima kvaliteediga toodete jaoks kõige soodsama hinna.

Kvaliteedikontrolli protsess

Kõik meie seemned peavad läbima neljaetapilise kvaliteedikontrolli.

Esimene etapp algab tarnijate hoolika valimisega. Kui me jätkame oma põllukultuuride kontrollimist, ei välistata välistootjaid kvaliteedikontrolli protsessist. Taimi kontrollitakse nende arengu igas etapis: kui nad hakkavad kasvama, õitsema ja hakkavad vilja kandma (seemned). Selles etapis on kõige tähtsam tagada taimede nõuetekohane vahekaugus. Tänu sellele on võimalik tagada iga konkreetse liigi või sordi soovitud morfoloogilised omadused, nagu värv, kõrgus ja kuju.

Teine etapp koosneb üksikasjalikest kontrolltestidest laboritingimustes. Kvaliteetse personali kõrgeima kvaliteediga seadmete kasutamisel teevad meie tarnijad igal aastal üle 30 000 kvaliteedikontrolli. Meie nõuetele mittevastavate seemnete suhtes kehtivad tehnoloogilised rafineerimisprotsessid, sealhulgas kuivatamine, puhastamine, uuendamine ja testimine.

Kolmas etapp algab seemnete külvamisega valitud kontrollplokkidel. Nii saame väärtuslikku ja täpset teavet nende idanevuse kohta, mida tuleb säilitada asjakohasel tasemel. Samal ajal kontrollitakse iga liigi sordiehtsust.

Neljas etapp toimub meie ladudes ja see seisneb nende seemnete kõrvaldamises, mida on meie riiulitel liiga kaua ladustatud ja asendatud uute partiidega. Iga pakend on tembeldatud unikaalse partii numbriga ja ka külvikorraga.

Kõik neli kombinatsiooni võimaldavad meil kindlalt kinnitada, et tarnitavad seemned vastavad kõige kõrgematele standarditele ja on läbinud kõik nõutavad juhtimisetapid lendavate värvidega.

Auhinnad ja auhinnad

Meie müüdavad seemned on oma kvaliteedi poolest laialdaselt tunnustatud ja võitnud mitmeid auhindu. Meie seemned võitsid arvukalt kuldmedaleid ja nende kvaliteeti. Lillede maailm oli ka oma uuendusliku lähenemise eest.

Nende auhindade hulgas olid: TOP INNOVATSIOON (juuni 2015), GOLD MEDAL POZANANI RAHVUSVAHELISES FAIRIS (2015), TARBIJATE KVALITEEDI LEADER (2014), AASTA PÕLLUMAJANDUS (2014).

Lisaks on meil kaks aastat järjest saanud ka IDEAL BUSINESS sertifikaadi.

Idanemine

Me oleme pühendunud müüma ainult kõrgeima kvaliteediga seemneid. Arvestades igapäevaseid jõupingutusi, pange tähele, et taimed on elusorganismid ning nende idanevus ja kasv sõltuvad paljudest teguritest, nagu temperatuur, mullatüüp, niiskus ja nende kastmise sagedus, külvi aeg ja tingimused, kasutamine väetiste ja taimekaitsevahendite (pestitsiidid), samuti ilmastikutingimuste ja kliimatingimuste kohta. Pakume abi, jagades täpset ja ajakohast külvamist ja kasvavat teavet, kuid me ei saa vastutada nende taimede eest, mida ei kasvatatud antud liigi jaoks sobivates tingimustes.