Populārs produkts Šis produkts pēdējo reizi tika nopirkts pirms 13 minūtes.
 • 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
  jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Skarainā ģipsene - 1200 sēklas - Gypsophila paniculata

Old price: 2.46
1.85
Jūsu ietaupījums: 0.62 (25%)
Reklāma beidzas 2020-06-04
Reklāma beidzas
003527
Nav noliktavā

Šis populārs augs visbiežāk tiek izmantots kā pušķu papildinājums. Tikai pirms dažiem gadiem florists nevarēja iedomāties pušķi bez bērnu elpas.

Caryophyllaceae ģimenei pieder skaists daudzgadīgs augs, ko sauc arī par ģipsiju. Jūs varat to uzaicināt savā dārzā, pērkot sēklas mūsu veikalā. Bērna elpa veido garu, sazarotu, krūmājušu ieradumu. 100 līdz 120 cm augsts balto, mazo ziedu mākonis kļūs par lielisku pievilcību jūsu dārzā. Uz stīviem stublājiem parādās gan viena, gan divkārša ziedi. Nedaudz rozā krāsā nav nekas neparasts. Drīzāk smaržvielas bez ziediem, kas pulcējas lielos panicles, piesaista putekšņus. Lapām nav dekoratīvas vērtības. Augs veido vaļēju, apaļu pušķi, kas atgādina miglas mākoņus vai jūras putas. Šāds gleznainais izskats noteikti apmierinās visas estētikas.

Saulains bērna elpa lieliski aug saulainās vietās. Lai iegūtu maksimālu labumu no tās audzēšanas, jums ir jānodrošina tā ar caurlaidīgu, vieglu, smilšu augsni ar neitrālu vai pat labāku sārmu reakciju un augstu kalcija saturu. Latīņu nosaukums Gypsophila nozīmē "ģipša mīļotājs" un ir pamatots ar ģipša bagātīgu augsni. Zīdaiņu elpas sēklas agri pavasarī vai tieši maija beigās / jūnija sākumā sētas uz neapsildāmām karstajām gultnēm. Ziedi augos attīstās jau jūnijā un paliek tur līdz jūlija beigām. Pēc tam ieteicams lietot dzinumus. Reizēm, kaut arī ne vienmēr, notiek kauliņu ziedēšana. Pirms ziemas jums augi ir jāpieņem izlēmīgi. Garākiem stublājiem var būt nepieciešams atbalsts.

Bieži ģipofila ir ļoti pievilcīgs, daudzgadīgs augs, ko var izmantot kā pildījumu paaugstinātām robežām. Baltā mākonis lieliski kontrastē ar zālienu vai dzīvžogu. Floristi joprojām ir bērna elpas galvenie lietotāji. Romantiska, balta migla palielina vieglumu un nezaudē savu popularitāti. Skaists, krāsains pušķis, kas atsvaidzināts ar balto mazo pom-poms, vienmēr smaida personu, kas to saņem. Pēdējos gados tā svin savu atriebību floristu izstāžu zālēs un kāzās. Līgavas izvēlas valkāt pušķus, kas sastāv no šiem ziediem, un izrotāt visu uzņemšanu ar viņiem. To nevar arī palaist garām no žāvētām ziedu kompozīcijām.

Bērna elpa ir augs, kuru nevajadzētu palaist garām savā dārzā. Mēs iesakām iegādāties paketi, kas satur 0,2 g sēklu un audzēšanas instrukcijas.

 • Svars: 0,2 g
 • Augstums: 100 - 120 cm
 • Izmantot: dekoratīvās - robežas, kā grieztu ziedu
 • Ziedēšanas periods: jūnijs - jūlija beigas
 • Augšanas forma: garš, sazarots, krūmains
 • Ziedu krāsa: balta
 • Veģetācijas forma: daudzgadīgie
 • Ziedu veids: mazi vienreizēji vai divkārši ziedi, kas savākti panikai
 • Vietne: saulains; caurlaidīga, viegla, smilšaina augsne ar neitrālu vai sārmu reakciju un augstu kalcija saturu


Aptuveni 1200 sēklas (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un jau no paša sākuma mēs esam padarījuši mūsu produktu kvalitāti par galveno prioritāti. Gadu gaitā mēs esam piegādājuši vislabākās kvalitātes preces desmitiem tūkstošu klientu no visas pasaules. Viņu apmierinātība pierāda, ka esam izvēlējušies pareizo ceļu.

Visas sēklas, ko mēs pārdodam, ir pakļautas daudzpakāpju kvalitātes kontroles pārbaudēm, un tikai tad tās ir rūpīgi iepakotas un nosūtītas. Mūsu produkti ir saņēmuši daudzus sertifikātus un atbilst augstākajiem Eiropas Savienības standartiem. Mūsu darbinieki ir pieredzējuši dārznieki, kuri labprāt atbild uz jūsu jautājumiem.

No kurienes nāk mūsu sēklas?

Visas mūsu veikalā pārdotās sēklas nāk no labākajiem ražotājiem visā Eiropas Savienībā. Pateicoties ilgstošajai sadarbībai ar viņiem, mēs varējām izstrādāt vispiemērotākos uzglabāšanas un nosūtīšanas nosacījumus, garantējot, ka jūs vienmēr saņemsiet svaigas un rūpīgi pārbaudītas sēklu partijas. Starpnieku izslēgšana no visa procesa ne tikai ļauj mums izvairīties no novecojušu sēklu nosūtīšanas, kas varētu būt gulējušas pārāk ilgi noliktavu plauktos, bet arī nodrošina vispievilcīgāko cenu augstākās kvalitātes produktiem.

Kvalitātes kontroles process

Visām mūsu sēklām ir jānokārto četru posmu kvalitātes kontroles process.

ONE ONE sākas ar rūpīgu piegādātāju izvēli. Kad mēs turpinām kontrolēt savus kultūraugus, ārvalstu ražotāji netiek izslēgti no kvalitātes kontroles procesa. Augi tiek pārbaudīti katrā attīstības stadijā: kad tie sāk augt, ziedēšanas laikā un kad viņi sāks augļus (sēklas). Šajā posmā vissvarīgākais ir nodrošināt pareizu augu atstarpi. Pateicoties tam var nodrošināt katras konkrētās sugas vai šķirnes vēlamās morfoloģiskās īpašības, piemēram, krāsu, augstumu un formu.

Divu posmu veido detalizēti pārbaudes testi laboratorijas apstākļos. Izmantojot augsti kvalificētus darbiniekus ar visaugstākās kvalitātes aprīkojumu, mūsu piegādātāji katru gadu veic vairāk nekā 30 000 kvalitātes pārbaudes. Sēklas, kas neatbilst mūsu prasībām, ir pakļautas tehnoloģiskiem rafinēšanas procesiem, ieskaitot žāvēšanu, tīrīšanu, uzlabošanu un testēšanu.

TREŠAIS POSMS sākas ar sēklām izvēlētajos kontrollaukumos. Tādā veidā mēs iegūstam vērtīgu, precīzu informāciju par to dīgtspēju, kas jāsaglabā atbilstošā līmenī. Vienlaikus šajā posmā pārbauda katras sugas šķirnes identitāti.

STĀVES FOUR notiek mūsu noliktavās un sastāv no tādu sēklu likvidēšanas, kas ir uzglabātas pārāk ilgi mūsu plauktos un aizstājot tās ar jaunām partijām. Katra pakete ir apzīmogota ar unikālu partijas numuru un arī ar sēšanas datumu.

Visi četri posmi kopā ļauj pārliecināties, ka piegādājamās sēklas atbilst visaugstākajiem standartiem un ir pabeigušas visas nepieciešamās kontroles stadijas ar lidojošām krāsām.

Balvas un balvas

Sēklas, ko mēs pārdodam, ir plaši atzītas par to kvalitāti un ieguvušas daudzas balvas. Mūsu sēklas ieguva daudzas zelta medaļas un atšķirības par to augsto kvalitāti. Ziedu pasaule tika apbalvota arī par savu novatorisko pieeju.

Starp šiem apbalvojumiem bija: TOP INNOVĀCIJA (2015. gada jūnijs), GOLD MEDAL POZNAN INTERNATIONAL FAIR (2015), PATĒRĒTĀJU KVALITĀTES LEADER (2014), GADA LAUKS (2014).

Turklāt mums ir piešķirts arī “IDEAL BUSINESS” sertifikāts divus gadus pēc kārtas.

Dīgšana

Mēs esam apņēmušies pārdot tikai augstākās kvalitātes sēklas. Ņemot vērā ikdienas centienus, lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka augi ir dzīvi organismi, un to dīgtspēja un augšana ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, temperatūras, augsnes veida, mitruma un biežuma, kādā tie ir dzirdināti, sēšanas laiks un apstākļi, lietošana mēslošanas līdzekļu un augu aizsardzības līdzekļu (pesticīdu), kā arī laika un klimata apstākļu \ t Mēs sniedzam palīdzību, daloties ar precīzu un mūsdienīgu sēšanas un audzēšanas informāciju, tomēr mēs nevaram uzņemties atbildību par augiem, kas nav audzēti apstākļos, kas piemēroti attiecīgajai sugai.