• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Zīda diegi

Zīda diegu kategorija ir ieviesta, lai jūs varētu ātri atrast vēlamo produktu. Brīdinājums: plašs lielisku produktu klāsts šo izvēli nekļūs vienkāršāku.

Zīda diegi ir neparasti spēcīgi un izturīgi. Tie ir izgatavoti no trīskāršu diegu salaiduma. Cēlsirdīgais materiāls ļauj izgatavot gludu, spīdīgu diegu. Tas ir necaurlaidīgs, tāpēc pavediens nesadalās. Tas ir arī maz tendēts uz jucekli un mezgliem. Zīda diegi galvenokārt tiek izmantoti juvelierizstrādājumu izgatavošanā. Labāk sakārtotām kaklarotām un aproces, kas izgatavotas no pērlēm, vai pievilcīgiem austiem un adītiem izstrādājumiem nav labāka risinājuma. To plaši izmanto arī izšuvumos. Zīda pavedieniem ir arī praktiskāka puse. Tas darbojas labi visos gadījumos, kad jums ir nepieciešams plāns, slidens un spīdīgs iesiešanas materiāls, kas arī demonstrē izturību. Jūs to varat izmantot arī virtuvē, jo tas ir bioloģisks produkts. Piesaistiet ar to cepeti vai zupas zaļumu saišķi. Zīda izturība var būt noderīga arī dārzā, lai sasietu zarus un izveidotu atbalsta tīklus vīteņaugiem. Tas ir izturīgs pret laika apstākļiem un tāpēc atkārtoti izmantojams. Zīda diegi piedāvā neskaitāmas iespējas. Izvēlies pats!

Brīvi pārlūkojiet mūsu bagātīgo sortimentu un izvēlieties produktus, kas atbilst jūsu vajadzībām. Pasūtiet visu nepieciešamo dažās vienkāršās darbībās un saņemiet paketi par pieņemamu cenu. Mēs piegādājam vairāk nekā tikai augstas kvalitātes produktus - jūsu gandarījums!