• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kūdras burkas

Tiklīdz pienāk sēšanas un stādīšanas sezona, ir vērts paņemt rokā noderīgos kūdras podus. Ja vēlaties izbaudīt panākumus dārzkopībā, izmantojiet mūsu piedāvājumu un iegādājieties labākos videi draudzīgos augu podus par saprātīgām cenām. Mūsu tiešsaistes veikals ar lepnumu iepazīstina ar plašo kūdras podiņu izvēli visos iespējamos izmēros un formās. Pārbaudiet tos!

No dabīgiem materiāliem izgatavoti konteineri nodrošina dīgtspējīgas sēklas un ātri attīstošus stādus, nodrošinot optimālu temperatūru un mitrumu. Vēl svarīgāk ir tas, ka jums nav jāizņem augi pirms pārstādīšanas mērķa vietā, jo tie ir 100% bioloģiski noārdāmi. Apkopojot, ja vēlaties saņemt veselīgus stādus ar spēcīgu sakņu sistēmu un vērtējat videi draudzīgus un rentablus risinājumus, apskatiet mūsu kvadrātveida un apaļos kūdras podus. Jūs atradīsit gan mazākus sējmašīnas, 5-8 cm platus podus vai lielākus konteinerus ar aptuveni 20 cm diametru, kas ļaus stādiem iesakņoties. Mēs piedāvājam duci vai vairākus desmitus podiņu komplektus par pieņemamām cenām. Jums vajadzētu arī apskatīt kokosriekstu šķiedru diskus un paplašināmos GrowBlock podus. Šie produkti ir ražoti no saspiestas kokosriekstu šķiedras, kas darbojas kā sūklis un ar aizvietojamību absorbē un izdala ūdeni, dalot to ar augiem.

Mēs piedāvājam praktiskus, funkcionālus, rentablus un videi draudzīgus risinājumus. Pārlūkojiet mūsu tiešsaistes veikala piedāvājumu, lai atrastu jūsu vajadzībām atbilstošus produktus. Mēs garantējam izcilu kvalitāti visiem mūsu kūdras podiem. Mēs iesakām veikt pirkumu vēl šodien!