• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kūdras burkas

Tiklīdz sākas sēšanas un dīgstu sezona, ir vērts rokā turēt noderīgas kūdras burkas. Ja jūs esat aizraušanās ar dārzkopības panākumiem, aplūkojiet mūsu piedāvājumu un iegādājieties labākās ekoloģiskās augu podiņus par saprātīgām cenām. Mēs lepojamies piedāvāt plašu kūdras burku izvēli visos iespējamos izmēros un formās. Pārbaudiet tās!

Trauki no dabīgajiem materiāliem nodrošina dīgstu sēklām un ātri attīstošies stādiem optimālu temperatūru un mitrumu. Vēl svarīgāk ir tas, ka pirms stādīšanas galīgajā vietā nav nepieciešams izņemt augus, jo tie ir 100% bioloģiski sadalāmi. Kopsavilkumā, ja vēlaties veselīgus stādus ar stipru sakņu sistēmu un vērtējat ekoloģiskus un izdevīgus risinājumus, apskatiet mūsu kvadrātiskos un apaļos kūdras burkus. Jūs atradīsit gan mazākas sēšanas burkas, kas ir 5-8 cm platas, gan lielākus traukus ar aptuveni 20 cm diametru. Mēs piedāvājam komplektus ar desmit vai vairākām burkām par pieņemamām cenām. Jums vajadzētu arī apskatīt kokosriekstu šķiedras diskus un paplašināmos GrowBlock podiņus. Šie produkti ir izgatavoti no sablīvētas kokosriekstu šķiedras, kas darbojas kā sūklis un mainoties absorbē un atbrīvo ūdeni, daloties to ar augiem.

Piedāvājam praktiskus, funkcionalitātes, izmaksu efektivitātes un ekoloģiskus risinājumus. Pārlūkojiet mūsu tiešsaistes veikala piedāvājumu, lai atrastu produktus, kas atbilst jūsu vajadzībām. Mēs garantējam visu mūsu kūdras burku lielisku kvalitāti. Mēs mudinām jūs veikt pirkumu jau šodien!