• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Ilgmoliūgis sėklos

Jeigu esate neįprastų daržovių mėgėjas, būtinai apsilankykite mūsų kategorijoje Ilgmoliūgis sėklos. Šis augalas auginamas ne tik dėl jo dekoratyvinės vertės, bet ir dėl jaunų vaisių, kurie gali būti pridėti prie įvairių patiekalų. Jie yra pilni vitaminų, amino rūgščių, mineralų ir cholino, visi šie elementai teigiamai veikia jūsų kūno veiklą.

"Snake" veislė yra ypač verta dėmesio, nes ji papuoš jūsų sodą neįprastai ilgu vaisiu, kuris vyniojasi lyg gyvatė. Pabandykite "Birdhouse" veislę, kuri lengvai gali būti paverčiama paukščių nameliu. Nustebino? Neaiškiaisems, kokią veislę rinktis, rekomenduojame įsigyti Ilgmoliūgis sėklos rinkinį iš skirtingų veislių. Kartu jie sudaro aukštą, gyvybingą sodą.

Kai vaisiai subręsta, išvalomi ir išdžiovinami, jie gali būti panaudojami daugybėje būdų - nuo paukščių namelių ir žibintų iki muzikos instrumentų ar kitų dekoratyvinių kūrinių. Reikia tik šiek tiek kūrybiškumo ir laiko. Pasinėrkite į mūsų kategoriją Ilgmoliūgis sėklos ir leiskite savo sodo vaizduotei skristi!