• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Patisonu sēklas

Iepazīstiet plašo Patisonu sēklu sortimentu mūsu tiešsaistes veikalā. Šīs valgoma cukiniju šķirnes izceļas ne tik ar savām atšķirībām augļu lielumā un krāsā, bet arī ar dažādām to kulinarārajām iespējām. Kāpēc neizmēģināt? Iesējiet tās savā dārzā un baudiet bagātīgu uzturvielu klāstu, tai skaitā vitamīnus (piemēram, niacīnu vai vitamīnu PP), karotīnu, kā arī svarīgos minerālvielas, piemēram, kalciju, fosforu un magniju.

Nepalaidiet garām iespēju izmēģināt mūsu heterotisko šķirni "Polo", kas ir ievērojami izturīga pret pelēko pelējumu. Šī šķirne ražo vidēji lielus līdz lielus, garšīgus augļus, kas ir apvilkti ar delikātu baltu mizu. Papildus "Polo", mēs piedāvājam arī sēklas "Okra" un "Toscana" patisonu šķirnēm. Visas tās var viegli marinēt, konervēt vai pievienot svaigām salātām. Turklāt "Polo" šķirnes lielākiem augļiem lieliski piemērojas pildīšanai un cepešanai.

Nesvītrot! Šodien izvēlieties vienu no mūsu Patisonu sēklu šķirnēm un bagātiniet savu dārzu - un savu galdu - ar šiem daudzfunkcionāliem un barojošiem augļiem.