• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Patisonų sėklos

Atraskite įvairius patisonų sėklų variantus mūsų internetinėje parduotuvėje. Šie žavingi cukinijos variantai išsiskiria ne tik dėl skirtingų vaisių dydžio ir spalvos, bet taip pat dėl jų įvairių kulinarinių panaudojimų. Kodėl nepabandyti? Pasėkite juos savo darže ir mėgaukitės įvairiais maistiniais elementais, įskaitant vitaminus (tokius kaip niacinas arba vitamino PP), karoteną, taip pat svarbius mineralus, tokius kaip kalcis, fosforas ir magnis.

Nepraleiskite galimybės išbandyti mūsų heterotinį "Polo" variantą, kuris ypatingai atsparus miltligės ligai. Ši variacija teikia vidutinio iki didelio dydžio skanias vaisius, apjuostytus švelnia baltos odos. Be "Polo", mes taip pat siūlome sėklas "Okra" ir "Toscana" patisonų variantams. Visi jie gali būti lengvai rauginti, konservuoti arba pridėti prie šviežių salotų. Be to, "Polo" varianto didesni vaisiai puikiai tinka įdarui ir kepti.

Nesvarstykite! Šiandien pasirinkite vieną iš mūsų patisonų sėklų variantų ir praturtinkite savo daržą - ir savo stalą - šiais universaliais ir maistingais vaisiais.