• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Rõdu- ja terrassitaimede väetised

Rõdu- ja terrassitaimede väetised moodustavad eraldi kuiva väetiste rühma, mis on kohandatud rikkalikult õitsevate potitaimede, dekoratiivsete lehtedega liikide ja ürtide ning konteinerites kasvatatavate köögiviljade (nagu kirsi-tomatid) hooldamiseks. Avastage mitmekülgsed väetised nagu Targeti Pikaajaline ja Väga Tõhus Õitsemise Taimede Väetis, Substrali "Dom i Balkon" (Kodu ja Rõdu) Pikaajaline Väetis ja Agrecoli Kodu- ja Rõdu Taimede Plantacote Väetis. Kõigile nendele toodetele on ühised nende usaldusväärsus, efektiivsus ja taskukohasus.

Need, kes otsivad ainulaadseteks ülesanneteks spetsialiseeritud tooteid, pakub meie veebipood lavendli, kanarbiku, rooside, pelargoonide ja rippuvate petuuniate jaoks tipptasemel väetisi. Need lahendused kõrvaldavad vajaduse üldiste väetiste keerulise doseerimise järele ja sobivad konkreetsemalt iga taime vajadustega. Lisaks, kui teie taimed kannatavad haiguste all, võivad nad kasu saada meie "Magiczna Siła" (Maagiline Jõud) väetiste sihtotstarbelisest toitumisest, mis on mõeldud nõrgestatud või ebatervislike taimede kiireks elustamiseks.

Kutsume teid uurima ka Sumini Fertisal tootesarja uuenduslikke tooteid, nagu Rikkalik Õitsemine ja Pungatootmise Suurendamise Väetis. Meie valikus on nii kogenud rõdulillede entusiastide poolt armastatud kauaaegsed lemmikud kui ka viimaste aiandusuuringute põhjal loodud tipptasemel võimalused. Meie toodete põhjalikud ja läbipaistvad kirjeldused aitavad teil teha informeeritud valikuid ning pakuvad kogu vajalikku teavet jõudluse ja doseerimise kohta.

Olete valmis oma rõdu või terrassiga paremaks muutma? Lisage oma eelistatud väetis ostukorvi lihtsa klõpsu või puudutusega. Ärge unustage enne ostu lõplikku kinnitamist uurida ka meie teisi kategooriaid. Meie veebipood pakub laias valikus looduslikke, orgaanilisi ja mineraalväetisi erinevates vormides. Valides meie kvaliteetsed, efektiivsed ja ohutud tooted, tagate, et sel hooajal paistab teie rõdu ja terrass silma enneolematu elujõuga!