• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena

Augu mēslošanas līdzekļi uz balkona un terases

Balkona un terases augu mēslojumi veido atsevišķu sausu mēslojumu grupu, kas ir piemēroti augļošanai bagātīgi ziedējošiem podziediem, augiem ar dekoratīvu lapu ainu, kā arī garšaugiem un dārzeņiem konteineros (piemēram, ķiršu tomātiem). Atklājiet daudzpusīgus mēslojumus, piemēram, ilgstošu un augstu efektivitāti nodrošinošo ziedēšanas augu mēslojumu no "Target", "Dom i Balkon" (Māja un Balkons) ilgstošu mēslojumu no "Substral" un "Agrecol" mēslojumu mājas un balkona augiem "Plantacote". Visiem šiem produktiem ir raksturīga to uzticamība, efektivitāte un pieejamība.

Tiems, kuri meklē specializētus produktus unikālām uzdevumā, mūsu tiešsaistes veikals piedāvā augstas kvalitātes mēslojumus lavandai, kanepēm, rozēm, pelargoniem un kaskādējošiem petūnijām. Šie risinājumi novērš nepieciešamību sarežģītai vispārēju mēslojumu devai un īpaši pielāgojas katras auga vajadzībām. Turklāt, ja jūsu augi cieš no slimībām, tiem var būt labums no mūsu "Magiczna Siła" (Burvīgā Spēks) mēslojumu sērijas, kas paredzēta, lai ātri atjaunotu vājus vai neveselus augus.

Mēs jūs arī aicinām izpētīt inovatīvus produktus no Sumin Fertisal sērijas, piemēram, bagātīgas ziedēšanas mēslojumu un pumpuru ražošanas uzlabojošo mēslojumu. Mūsu izvēlē ietilpst gan ilgstoši pārbaudīti favorīti, ko vērtē pieredzējuši balkona dārza entuziasti, gan arī jaunākās iespējas, pamatojoties uz jaunākajiem dārzkopības pētījumiem. Mūsu produktu detalizētie un pārredzamie apraksti palīdzēs jums pieņemt informētus lēmumus un sniegs visu nepieciešamo informāciju par veiktspēju un devu.

Gatavi uzlabot savu balkonu vai terasi? Savu iecienīto mēslojumu vienkārši pievienojiet grozam ar vienu klikšķi vai pieskārienu. Un neaizmirstiet izpētīt mūsu citas kategorijas, pirms veicat pirkumu. Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā plašu dabīgu, ekoloģisku un minerālu mēslojumu klāstu dažādās formās.