• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Aiataimede väetised

Kas sa mõtled, kust osta kvaliteetseid aiataimede väetisi konkurentsivõimeliste hindadega? Ärge vaadake kaugemale kui Garden Seeds Market! Siit leiate mitmekesise valiku tooteid austatud ja tuntud kaubamärkidelt. Meie valikus on kuivad orgaanilised ja mineraalväetised, mis sobivad kõigile populaarsetele aiataimedele. Tutvuge hoolikalt meie poolt hoolikalt koostatud valikuga!

Otsite mitmekülgseid väetisi? Kaaluge Bioponi kõikide aiakvartali väetist või Targeti granuleeritud õitsvate taimede väetist. Neile, kes keskenduvad tervete hekkide hoidmisele, soovitame Floroviti okaspuidu haiguste ja külmakindluse suurendavaid väetisi ning Agrecoli heki-, puu- ja ilupõõsaste väetist. Meie valik hõlmab ka spetsialiseeritud väetisi magnooliatele, roosidele, klematistele, murule, sibulakultuuridele, köögiviljadele, puudele ja põõsastele. Bioponi pikaajaline üldväetis, mida tuleks kasutada iga nelja kuu tagant, on ideaalne aednikele, kes otsivad aeglaselt vabastavaid ja pikaajalisi tulemusi. Lisaks sellele sobib Humistar, looduslik toode mulla viljakuse parandamiseks, ideaalselt orgaaniliseks aiatööks koos BIO istutamise, ümberistutamise ja üldväetisega.

Meie aiataimede väetiste kategooria tooted on erakordse kvaliteediga ja neid pakutakse originaalpakendis koos üksikasjalike kasutusjuhenditega. Neid kantakse peamiselt laialipillamise teel, kiire ja lihtsa meetodiga, mis on kohandatud teie taimede praegustele vajadustele. Tahate rohkem teada saada? Kutsume teid lugema meie toodete põhjalikke kirjeldusi. Tehke meiega veebis oste, täiendage oma aiataimede väetiste kollektsiooni ja nautige tasuta kojukannet. Tere tulemast Garden Seeds Marketile!