• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Balkonų ir terasų augalų trąšos

Balkono ir terasos augalų trąšos yra atskira sausų trąšų grupė, skirta gausiai žydintiems gėlininkiniams augalams, dekoratyviniam lapuočiui, taip pat žolelėms ir daržovėms konteineriuose (pvz., vyšnių pomidorams) prižiūrėti. Raskite įvairius trąšas, tokius kaip ilgai veikiantis ir labai efektyvus gėlininkinių augalų trąša iš „Target“, „Dom i Balkon“ (Namai ir balkonas) ilgai veikianti trąša iš „Substral“ ir „Agrecol“ trąša namų ir balkono augalams „Plantacote“. Visiems šių produktų bendras bruožas yra jų patikimumas, veiksmingumas ir prieinamumas.

Tiems, kurie ieško specializuotų produktų unikalioms užduotims, mūsų internetinė parduotuvė siūlo aukštos kokybės trąšas levandai, vysnių pomidorams, rožėms, pelargonijoms ir pakabinėms petunioms. Šios sprendimai pašalina poreikį sudėtingam bendros paskirties trąšų dozavimui ir yra specialiai pritaikytos kiekvieno augalo poreikiams. Be to, jei jūsų augalai kenčia nuo ligų, jie gali pasinaudoti taikomo maistingumo, kurį suteikia mūsų „Magiczna Siła“ (Stebuklinga Jėga) trąšų linija, kurios yra skirtos greitai atgaivinti silpnus ar nesveikus augalus.

Taip pat kviečiame jūsų išbandyti Sumin „Fertisal“ asortimento inovatyvius produktus, tokiais kaip gausiai žydinčių augalų trąša ir pumpurų produkcijos didinimo trąša. Mūsų pasirinkime yra tiek seniai patikrintų mėgstamiausių, kuriuos vertina patyrę balkono augalų entuziastai, tiek ir naujausių pasirinkimų, grindžiamų naujausiomis hortikultūros tyrimų žiniomis. Išsami ir skaidri mūsų produktų aprašymai padės jums priimti informuotus sprendimus ir suteiks visą reikiamą informaciją apie našumo ir dozavimą.

Pasiruošę pagerinti savo balkoną ar terasą? Paprastu paspaudimu ar prisilietimu į krepšelį pridėkite mėgstamą trąšą. Taip pat nepraleiskite galimybės tyrinėti kitas mūsų kategorijas prieš užbaigdami pirkimą. Mūsų internetinės sodo prekybos parduotuvėje rasite įvairių formų natūralių, ekologiškų ir mineralinių trąšų plačią asortimentą. Pasirinkdami mūsų aukštos kokybės, veiksmingus ir saugius produktus užtikrinsite, kad šį sezoną jūsų balkonas ir terasa spindės nepakartojama gyvybingumu!