• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Spygliuočių mikorizė - 5-12 augalų - BIOPON® - 250 ml -

20.12
004820
Turime sandelyje
+

Puiki, žalia gyvatvorė, sultingi žali spygliuočiai, metantys pavėsinę ar iškilę virš vejos, svajoja apie daugelį sodininkų. Naudodami pateiktą spygliuočių mikorrhizą iš BIOPON®, pasieksite panašų energingų, ryškiai žalių spygliuočių poveikį. Šis produktas tinka tokiems šnipams kaip eglė, kadagys, pušys, eglės, kedrai ir maumedžiai. Ekstomikorizės vakcina padidina spygliuočių šaknų absorbcijos paviršių ir leidžia augalams pasisavinti daugiau dirvožemio maistinių medžiagų ir reikiamą vandens kiekį. Jūsų spygliuoti augalai nuostabiai vystysis, demonstruos puikų gyvybingumą ir gyvai žalią lapiją. Visus šiuos rezultatus galima lengvai pasiekti dėka kruopščiai parinktos ir paruoštos ektomikrorizos.

Pateiktas agentas yra jums lengvai pritaikomų miltelių pavidalu. Jis supakuotas į patogius butelius su uždaromu dangteliu. Siūloma suma leidžia papildyti 5–12 spygliuočių, atsižvelgiant į jų dydį. Visiškai pakaktų vieno panaudojimo vienam augalui.

Vienoje pakuotėje yra 250 ml spygliuočių mikorizos iš BIOPON®.

Taikymo būdas:
Dozavimas: Maži augalai: 20 ml, dideli - 40-60 ml. Paruoškite augalo dydžiui tinkamą skylę, supilkite nustatytą mikorizės kiekį į skylę. Įdėkite augalą į skylę ir įsitikinkite, kad šaknys liečia vakciną. Užpildykite skylę ir palaistykite augalą. Taikymas ant anksčiau pasodintų augalų: padarykite nedidelę skylę virš šaknų, įsitikinkite, kad nesužeidėte šaknų. Į skylę supilkite reikiamą kiekį mikorizos. Užpildykite jį ir palaistykite augalą.