• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Brezentai ir tvirtinimo kaiščiai

Ieškote aukštos kokybės šiukšlių ir tvirtinimo smeigtukų? Atraskite mūsų platus šių būtinų produktų asortimentą. Mūsų kolekcija apima skirtingo storio ir dydžio šiukšles, kad patenkintumėte visas savo poreikius. Naršykite šią kategoriją - tikrai rasite tai, ko ieškote.

Ilgalaikės, aukštos kokybės šiukšlės yra būtinos statybos ir žemės ūkio darbams. Mūsų pasirinkimas apsaugo įvairias prekes - tokias kaip mediena, statybinės medžiagos, grūdai, malkos, anglis ir mašinos - nuo pažeidimų, dėmių ir drėgmės. Jei ieškote ekonomiškų variantų, apsvarstykite mūsų mėlynas šiukšles. Tokių dydžių kaip 3 x 5, 4 x 5, 4 x 8 arba 6 x 8 metrai puikiai tinka mažesnėms prekėms. Taip pat siūlome įvairių didesnių modelių. Mūsų šiukšlės turi tvirtinimo skyles su aliuminio žiedais, užtikrinančiais saugų prisijungimą su virvėmis ir efektyvią apsaugą nuo oro sąlygų. Reikia labai stiprių šiukšlių? Mūsų žalios šiukšlės, storesnės ir su dvigubai sustiprintais kraštais, yra ideali. Šios labai atsparios, plyšimui atsparios dangos yra tokio dydžio kaip 3 x 4, 4 x 6, 6 x 12, 10 x 18 metrų ir daugiau. Labiausiai reikalaujantiems uždaviniams atlikti mūsų storiaus 10 x 15 metrų sidabrinių-žalių šiukšlių dabar prieinama patrauklia kaina. Nepamirškite pasižvalgyti ir į mūsų mažesnius modelius - tikrai rasite puikų derinį. Bet palaukite, prieš užbaigdami pirkimą, į savo krepšelį pridėkite mūsų Agrotextile, plėvelę ir šiukšlių tvirtinimo smeigtukus. Šie smeigtukai užtikrina, kad jūsų uždanga išliktų prisirišusi ir saugi, net stipriu vėju.

Mes siūlome aukštos kokybės šiukšles ir tvirtinimo smeigtukus tinkamus įvairioms sritims, įskaitant žemės ūkį, renovacijas, statybas ir daugiau. Mūsų platus dydžių ir storio pasirinkimas užtikrina patenkinamą pirkinių patirtį. Pasirinkite iš patikimų šiukšlių prekės ženklų, tokiais kaip Nortene ir Agro-Jumal. Be to, mėgaukitės mūsų nemokama durų-komplektui pristatymo paslauga. Tai vadiname ypatinga pasiūlymu!

9.53
11.70
12.50
16.09
16.65
17.35
20.19
22.31
22.60
25.77
28.14
31.50
32.13
33.65