• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Puškinijų svogūnėliai, Puschkinia

Atraskite Puškinijų žavesį mūsų internetinėje sodo prekybos parduotuvėje. Puschkinia yra ypatingas papildymas jūsų pavasario gėlių lovai, sudarytas iš anksti žydinčių svogūninių augalų. Šis rūšis ne tik graži, bet ir išskirtinai lengvai prižiūrima, todėl ji puikiai tinka bet kuriam sodui.

Šios žavingos svogūninės augalo delikatūs žiedai pasirodo jau ankstyvų pavasario mėnesių metu. Geriausiai mažus svogūnėlius sodinti saulėtose vietose, nes ten jie auga geriausiai. Pageidautina dirvožemio drenažas ir neutralus pH. Apie 10 cm skersmens žiedų grupės su šešiais žiedlapiais ir dekoratyvine tamsesne juostele viduryje žydi net labai žemos temperatūros. Tai ypatinga šios rūšies savybė.

Puškinijų svogūnėliai puikiai tinka sodinimui gėlių lovų kraštuose, žemuose vazonuose ar uolų soduose. Jų grožis tikrai atsiskleidžia, kai juos sumaišote su mažais tulpėmis. Puschkinia taip pat puikiai tinka sodui naturalizuoti. Galite juos sodinti šalia medžių, prieš krūmus arba ant žolės, kurie sudaro žydinčią kilimą. Jie taip pat gerai veikia kaip vazoniniai augalai.

Kviečiame jus tyrinėti mūsų plačią Puškinijų svogūnėlių asortimentą. Šis ypatingas augalas su išskirtiniais prisitaikymo gebėjimais nusipelno vietos kiekvienoje sode.

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome šimtus įdomių augalų labai patraukliomis kainomis. Dėl mūsų aukštos kokybės produktų ir greito pristatymo į nurodytą adresą, jūsų sodas atgaus savo grožį. Kviesime jus apsipirkti pas mus, kur galėsite atrasti Puškinijų žavesį. Nešvaistykite laiko, įsigykite Puškinijų svogūnėlius dabar!